Ülkemiz için insanlık aranıyor...

Deneme Çalışmalar - Ülkemiz için insanlık aranıyor... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben bu resimde Gazze'ye yardım yapılırken kendi kimsesizlerimizi unuttuğumuz için yaptım....

yavuz94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yavuz94

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 30-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben bu resimde Gazze'ye yardım yapılırken kendi kimsesizlerimizi unuttuğumuz için yaptım.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 22-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok basit bir çalışma olmuş.
ocak hazır tava hazır yemeklik malzemeler de hazır sana sadece atşi yakmak kalmış
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 22-07-2009 #3
Poster Forge ile yapmak zor olmamıştır sanıyorum. Ülkemiz için insanlık aranıyor... Güzel düşünmüşsünüz ama en azından şu karakter hatalarını düzeltseymişsiniz. Özel Türkçe karakterler yanlış yazılmış.
Bu mesajdan alıntı yap
reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 22-07-2009 #4
iddalı bir başlığa göre vasat bi çalışma.anlatmak istediğini biraz daha uğraş vererek tasarlasaydın başlığın hakkını vermiş olurdun diye düşünüyorum.
genede emeğe saygı ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 22-07-2009 #5
arkadaşlarında dediği gibi biraz boş bi çalışma olmuş bende daha güzel olabilirdi fakar ortadaki resim çok hoşuma gitti
paylaşım için teşekkürler ellerine emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Atlanturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atlanturk

Eğitimci / Konya

Alt 22-07-2009 #6
Fikriniz gayer güzel. Lakin başlığı dışarıda tutarsak; 1. satır cümlecik, 2. ve 3. satırlardan kopuk duruyor. Fon sanki farklı olsa daha güzel olabilirdi. Bir de bir de arkadaşımız belirtmiş; Türkçe karakterlerde eksiklikler var. Ayrıca anlatım bozukluğu yapmışsınız. Lütfen biraz daha dikkat etmeye çalışalım. Dil becerimizi yeterince kullanamaz isek, düşüncelerimizi aksettiremeyiz. Bu da ya yanlış anlamlara ya da en kötüsü hiçbir manaya gelmeyen sunumlarda bulunmuş oluruz. "Aranıyor" başlığındaki espri gayet iyi. Sizin yaptığınız çalışmayı ben yapmaya çalışsaydım:
Resmi vahşi batıdaki ilanlardaki gibi yerleştirirdim. Onlardaki gibi bir de ödül ibaresi eklerdim. Robot resmi andıran, suçlu olduğu her halinden belli bir robot resim tarzında insan siületi eklerdim. En kötü ihtimalle şunun gibi olurdu:
Not: Görsel alıntıdır.
Bu mesajdan alıntı yap

yavuz94

Alt 22-07-2009 #7
Türkçeyi doğru kullandığımı düşünüyorum,nerdfe anlamsızlık olduğunu söyler misiniz?
Evet sizinki daha güzel,öyle bi arkadaşın resmini bulamadığım için koyamadım Ülkemiz için insanlık aranıyor... hem bulsaydım bile sizinki gibi uyduramazdım,bilmiyorum çünkü ama tabi öğrencez ileride.
Yorumunuz ve de eleştiriniz için çok teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-07-2009 #8
Türkçeyi doğru kullandığımı düşünüyorum,nerdfe anlamsızlık olduğunu söyler misiniz?
Evet sizinki daha güzel,öyle bi arkadaşın resmini bulamadığım için koyamadım Ülkemiz için insanlık aranıyor... hem bulsaydım bile sizinki gibi uyduramazdım,bilmiyorum çünkü ama tabi öğrencez ileride.
Yorumunuz ve de eleştiriniz için çok teşekkür ediyorum.
Siz bunu hazır bir yazılım olan PosterForge ile yapmadınız mı? Anlayamadığım neyin yorumunu istiyorsunuz?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sadgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sadgraf

Eğitimci / Sivas

Alt 22-07-2009 #9
sadece fikir güzel,arkadaşlara katılıyorum,bu fikri biraz daha yoğurabilir daha canlı sonuçlar ortaya koyabilirsinizÜlkemiz için insanlık aranıyor... başarılar,teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

yavuz94

Alt 22-07-2009 #10
Siz bunu hazır bir yazılım olan PosterForge ile yapmadınız mı? Anlayamadığım neyin yorumunu istiyorsunuz?
ben çalışmamın beğenilmesi veya yorum yapılması için koymadım,ayrıca yorum nerde istemişim?
Ben neden koyduğumuda konumdaki mesajda belirtmişim zaten Ülkemiz için insanlık aranıyor...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
araniyor, icin, insanlik, ulkemiz