Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşırsuyu

Ambalaj Tasarımı - Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşırsuyu ...

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hijix Marka Çamaşırsuyu Çalışması.......

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

babushka1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

babushka1

Grafiker / İstanbul

Alt 25-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
abi yine senden mükemmel bir çalışma, Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşırsuyu herşeyiyle on numara Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşırsuyu
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-04-2011 #3
Güzel bir çalışma olmuş muratv elinie emeğinize sağlık. Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşırsuyu

Türkçede x diye bir harf yoktur ama nedense türkçe kelimelerde kullanılıyor, bunu da hiç anlamış değilim (taxi, dublex, triplex, extra).
Bu lafım şahsınıza değil muratv :angel: (müşteri istekli olduğu aşikar) sakın yanlış anlamayın sadece burada extra yazısını gördüğüm için paylaşmak istedim.
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-04-2011 #4
"Çamaşır suyu" bildiğim kadarıyla ayrık yazılır. Onun dışında yine şık bir çalışma olmuş. Emeğine sağlık Murat Abi.Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşırsuyu
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 25-04-2011 #5
Diğer çalışmalarınıza da zaman zaman rastladım.
Çalışmalarınız temiz, amaca hizmet eden tasarımlar. Tebrik ederim.
Ama sanırım zaman içinde bir tarzınız oluşmuş ve ben inanıyorum ki herhangi başka bir ambalaj tasarımı daha ekleseniz, nickinizi görmeden "bu kesin Muratv'nin tasarımı" diyebilirim.
Bu sebeple merak ediyorum ve ürün ambalaj tasarımları dışında da tasarımlarınız varsa görmek isterdim.

Bu çalışma ile ilgili getirebileceğim tek eleştiri, lavanta kokuluda kullandığınız fotoğrafımsı lavanta görseli yerine, çam kokuludaki gibi vektörel ve sadeleştirilmiş bir lavanta çiçeği çiziminin yer alması olabilir.
Ve sanırım kullandığınız zemin Clear Water' ın cam temizleyicisi ile aynı (ki ben Clear Water'da zemindeki o hareketi sevmiştim, kullanılan kuşak dışında)

Ayrıca Özgül arkadaşımızın belirttiği gibi yazım hatası da mevcut

Paylaşımlarınızın devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-04-2011 #6
Yine şık bir çalışma olmuş. Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-04-2011 #7
abi yine senden mükemmel bir çalışma, Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşırsuyu herşeyiyle on numara Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşırsuyu
Güzel bir çalışma olmuş muratv elinie emeğinize sağlık. Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşırsuyu

Türkçede x diye bir harf yoktur ama nedense türkçe kelimelerde kullanılıyor, bunu da hiç anlamış değilim (taxi, dublex, triplex, extra).
Bu lafım şahsınıza değil muratv :angel: (müşteri istekli olduğu aşikar) sakın yanlış anlamayın sadece burada extra yazısını gördüğüm için paylaşmak istedim.
"Çamaşır suyu" bildiğim kadarıyla ayrık yazılır. Onun dışında yine şık bir çalışma olmuş. Emeğine sağlık Murat Abi.Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşırsuyu
Diğer çalışmalarınıza da zaman zaman rastladım.
Çalışmalarınız temiz, amaca hizmet eden tasarımlar. Tebrik ederim.
Ama sanırım zaman içinde bir tarzınız oluşmuş ve ben inanıyorum ki herhangi başka bir ambalaj tasarımı daha ekleseniz, nickinizi görmeden "bu kesin Muratv'nin tasarımı" diyebilirim.
Bu sebeple merak ediyorum ve ürün ambalaj tasarımları dışında da tasarımlarınız varsa görmek isterdim.

Bu çalışma ile ilgili getirebileceğim tek eleştiri, lavanta kokuluda kullandığınız fotoğrafımsı lavanta görseli yerine, çam kokuludaki gibi vektörel ve sadeleştirilmiş bir lavanta çiçeği çiziminin yer alması olabilir.
Ve sanırım kullandığınız zemin Clear Water' ın cam temizleyicisi ile aynı (ki ben Clear Water'da zemindeki o hareketi sevmiştim, kullanılan kuşak dışında)

Ayrıca Özgül arkadaşımızın belirttiği gibi yazım hatası da mevcut

Paylaşımlarınızın devamını dilerim.
Yine şık bir çalışma olmuş. Elinize sağlık.
yorumlar için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 25-04-2011 #8
Ultra güzel olmuş Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşırsuyu Ellerine sağlık, yine temiz çalışmışsın. Uzaktan bakınca da ben çamaşır suyuyum dedirtiyor, amaçta bu..
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-04-2011 #9
Ultra güzel olmuş Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşırsuyu Ellerine sağlık, yine temiz çalışmışsın. Uzaktan bakınca da ben çamaşır suyuyum dedirtiyor, amaçta bu..

teşekkürler....
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

yorumlarınız dikkate alınarak çalışma düzenlenmiştir !

Alt 25-04-2011 #10

konuya yaptığınız yorumlarda belirttiğiniz, "hijix" türkçe olmayan (ama bir kere marka olarak atanmış vede yapabileceğim hiç bir şey yok) , özellikle "extra" yine türkçe olmayan diğer yazılım, ısrarlarıma rağmen değiştiremedim fakat çamaşır suyu ilk etapta taslak çalışmalarında ayrık yazılmıştı, fakat sonrasında firma yetkililerinden "olsun bitişikte kullanılır! biz böyle istiyoruz" şeklinde bir talep geldiğinden istemeyerek boyun eğmek zorunda kaldım, fakat bugün yorumlarınızı bir tesadüfle kendilerine okuttuğumda; sonuçta sizlerde bu ürünler için birer müşteri kitlesini oluşturan bireyler olduğunuzdan dolayı çamaşır 'la suyu 'nu şükür ayırabildik Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşırsuyu dikkatli ve yapıcı yaklaşımlardan dolayı hepinize tekrar teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ambalaj, çamaşırsuyu, etiket, tasarımı