ultrAslan'a yapTığım ufak bi çaLışma =)

Deneme Çalışmalar - ultrAslan'a yapTığım ufak bi çaLışma =) ...

ReFo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ReFo(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

zamanım kısıtlı olduğundan pek özen gösteremedim 3 5 yorum atarsanız şu garibana yeterli olr :P:P

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 02-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Zamanınız kısıtlı ise şimdi uploat etmeyip, bekleyip zaman buldukça üzerinde çalışıp tamamlasaydınız deme hakkına sahip değil miyiz şimdi biz? Yani ona göre çok fazla eleştirmeyin zaten alel acele yaptım, alel acele yapmamın sebebi de öyle özen göstermek istememem falan da değil haa çok fazla vaktim yoktu muya mı getirmek istediniz. Ben şahsen son derece özensizce yapılmış bir çalışma olduğunu, üzerinde daha fazlaca uğraşılması gerektiğini düşüüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
nurjum19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nurjum19(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-12-2009 #3
Zamanınız kısıtlı ise şimdi uploat etmeyip, bekleyip zaman buldukça üzerinde çalışıp tamamlasaydınız deme hakkına sahip değil miyiz şimdi biz? Yani ona göre çok fazla eleştirmeyin zaten alel acele yaptım, alel acele yapmamın sebebi de öyle özen göstermek istememem falan da değil haa çok fazla vaktim yoktu muya mı getirmek istediniz. Ben şahsen son derece özensizce yapılmış bir çalışma olduğunu, üzerinde daha fazlaca uğraşılması gerektiğini düşüüyorum.
tamamennn katılıyorumm:wink:
Bu mesajdan alıntı yap

ReFo(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-12-2009 #4
önceLikLe eLeşTiriLer için saoLn.. böyle bişeyi benden çok rica eden arkadşma yaptığım bi çaLşmaydı.. Neden sade ? MasaüsTü görünTüsü isTiyordu çok arapsaçı oLmadan sadece uA görünTüsü ve bende oLabLdiince sade yapTm ve işyerinde 5 dkLık ufak bi zamanım vardı haTTa 5 dk sürmeden böyLe bişeyLer çkarTTm.. dikkaTinizi çekerm bu arada , uA çaLışması böyLe oLmaz standart yazıLarıda oLmaLı, ( Örn: Bağımsız TarafTar oLuşumu vs. ) özeL bi çaLışma oLduunu farkeTmeLydnz ultrAslan'a yapTığım ufak bi çaLışma =) maksaT aLeL aceLe yapTıım bi masaüsTü çaLışmasına yorum TopLamak... ( Konuyu açarken Bu biLgiyi verebLrdm bendede suç var. ) Tatil zamanı güzeL bi çaLışma yaparm boL boL vakTim oLr ve upload ederm. ultrAslan'a yapTığım ufak bi çaLışma =) Tşkrler Tekrar...
Bu mesajdan alıntı yap
Ahmet Gezer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmet Gezer

Grafiker / İzmir

Alt 03-12-2009 #5
Üzgünüm ama yazdığınız yorumu okurken çok yorulup bir kenara bıraktım öncelikle bu yazı şeklinizi bence değiştirin ki sizi anlamaya daha çok gayret edelim.Çalışma ile ilgili görsel olarakta uygulama olarakta çok fazla olmamış hissiyatı uyandırdı bana.

İyi çalışmalar,
Bu mesajdan alıntı yap

ReFo(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2009 #6
Üzgünüm ama yazdığınız yorumu okurken çok yorulup bir kenara bıraktım öncelikle bu yazı şeklinizi bence değiştirin ki sizi anlamaya daha çok gayret edelim.Çalışma ile ilgili görsel olarakta uygulama olarakta çok fazla olmamış hissiyatı uyandırdı bana.

İyi çalışmalar,
Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Alleyezonme isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alleyezonme(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2009 #7
hiçbişey yapılmamış ki ultrAslan'a yapTığım ufak bi çaLışma =) yapılmış birşey olsa eleştirelim
Bu mesajdan alıntı yap

ReFo(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-12-2009 #8
hiçbişey yapılmamış ki ultrAslan'a yapTığım ufak bi çaLışma =) yapılmış birşey olsa eleştirelim
açıkLamaLarımı okudukTan sonra Tekrar düşünün... kısa zamanda bi Logo çaLışması yapacağım ona yaparSın ultrAslan'a yapTığım ufak bi çaLışma =) bu yorumunuzuda hiç yapmaSaydınız biraz daha Lafınızın arkasında durabLrdiniz ultrAslan'a yapTığım ufak bi çaLışma =) TşkrLer yinede...
Bu mesajdan alıntı yap
saggio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saggio(28)

Grafiker / Uşak

Alt 30-03-2010 #9
çok göz yoruyo bu çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
sanaluser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 30-03-2010 #10
açıkLamaLarımı okudukTan sonra Tekrar düşünün... kısa zamanda bi Logo çaLışması yapacağım ona yaparSın ultrAslan'a yapTığım ufak bi çaLışma =) bu yorumunuzuda hiç yapmaSaydınız biraz daha Lafınızın arkasında durabLrdiniz ultrAslan'a yapTığım ufak bi çaLışma =) TşkrLer yinede...
Kelimelerin arasında büyük harf kullanmak normal yazmaktan daha yorucu olmuyor mu?
Örnek: "durabLrdiniz", "okudukTan"
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları