Uludağ Üniversitesi Grafik Tasarım Öğrencilerinin Yıl sonu Bitirme Projesi

Kantin - Uludağ Üniversitesi Grafik Tasarım Öğrencilerinin Yıl sonu Bitirme Projesi ...

Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 24-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ahh Mehtap hocam ahh =) bizde ne çekmiştik şu stand işlerinden Uludağ Üniversitesi Grafik Tasarım Öğrencilerinin Yıl sonu Bitirme Projesi
Bu mesajdan alıntı yap

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-05-2012 #3
yağmur yağmıştı o gün ve çalışmalar çok kötü hale gelmişti Uludağ Üniversitesi Grafik Tasarım Öğrencilerinin Yıl sonu Bitirme Projesi
zor bir proje ama keyifliydi
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 24-05-2012 #4
yağmur yağmıştı o gün ve çalışmalar çok kötü hale gelmişti Uludağ Üniversitesi Grafik Tasarım Öğrencilerinin Yıl sonu Bitirme Projesi
zor bir proje ama keyifliydi
valla ya Uludağ Üniversitesi Grafik Tasarım Öğrencilerinin Yıl sonu Bitirme Projesi rezilliğimiz çıkmıştı bizde standı getirtesiye kadar göbeğimizden çatlamıştık Uludağ Üniversitesi Grafik Tasarım Öğrencilerinin Yıl sonu Bitirme ProjesiD kendimi yaşlı hissettim şimdi bak Uludağ Üniversitesi Grafik Tasarım Öğrencilerinin Yıl sonu Bitirme Projesi
Bu mesajdan alıntı yap

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-05-2012 #5
bütün sene oturup son çalışmada senelik iş çıkarmıştık Uludağ Üniversitesi Grafik Tasarım Öğrencilerinin Yıl sonu Bitirme Projesi
yaşlandık kızım 25 yaş üstü kırışıklıklara karşı krem kullanmaya başladım ben Uludağ Üniversitesi Grafik Tasarım Öğrencilerinin Yıl sonu Bitirme Projesi
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 24-05-2012 #6
bütün sene oturup son çalışmada senelik iş çıkarmıştık Uludağ Üniversitesi Grafik Tasarım Öğrencilerinin Yıl sonu Bitirme Projesi
yaşlandık kızım 25 yaş üstü kırışıklıklara karşı krem kullanmaya başladım ben Uludağ Üniversitesi Grafik Tasarım Öğrencilerinin Yıl sonu Bitirme Projesi
sorma ne günlerdi bak şimdi çok geriye götürdün beni Uludağ Üniversitesi Grafik Tasarım Öğrencilerinin Yıl sonu Bitirme Projesi
Sana 25+ olmaz 40+ başla sen anca etki gösterir Uludağ Üniversitesi Grafik Tasarım Öğrencilerinin Yıl sonu Bitirme ProjesiDD:
Bu mesajdan alıntı yap

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-05-2012 #7
o kadar kötümü durumum ya Uludağ Üniversitesi Grafik Tasarım Öğrencilerinin Yıl sonu Bitirme Projesi
aslında haklısın bazen resimlere photoshop bile etki yapamıyor Uludağ Üniversitesi Grafik Tasarım Öğrencilerinin Yıl sonu Bitirme Projesi
Bu mesajdan alıntı yap