Uluslar arası firmamıza dolgun ücretlerle çalışacak freelance grafiker - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Uluslar arası firmamıza dolgun ücretlerle çalışacak freelance grafiker - Türkiye Geneli ...

Uluslar arası firmamıza dolgun ücretlerle çalışacak freelance grafiker - Türkiye Geneli
ressambdrm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ressambdrm

Webmaster / Muğla

Alt 05-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uluslar arası firmamıza dolgun ücretlerle çalışacak freelance grafiker

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Yurtdışında faaliyet gösteren ve kendi alanında orta asyanın en büyük şirketi olan firmamıza freelance grafikerler arıyoruz.

Aylık min 1500 lira gibi bir ücrete sıradışı çalışmalar yapabilecek gerçekten sıkı grafikerler arıyoruz. Çalışmalardan memnun kalınması halinde freelance çalıştığımız grafiker arkadaşları yurtdışındaki şirketimize de alabiliriz.

Kendini sınırlarla ya da belirli kalıplarla kısıtlamamış, hayal dünyası ve yaratıcılığı sıradışı olan grafiker arkadaşlardan referanslarını ulaştırmalarını istiyorum.

Genel olarak web sitelerinin arayüzlerinin tasarımı (sadece arayüz tasarımı, web tasarımı değil), logolar, kartvizitler, sıradışı fikirler ve etkinlikler için sıradışı tasarımlar öncelikli beklentilerimiz.

Şirket içinde tasarımların, uygulamaların, sosyal medya düzenlemelerinin, konsol-pc-web oyunlarının, müziklerin, animasyonların, fotoğraf düzenlemelerinin, otomasyon ve teknolojik sistemlerin oluşturulduğu bir atolye kuracaz. Bu noktada gerçekten çok sıradışı işler yapabilecek grafikerlere ihtiyacımız var.

İlgilenen arkadaşlar lütfen referans çalışmalarıyla beraber bana ulaşsınlar.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Uluslar arası firmamıza dolgun ücretlerle çalışacak freelance grafiker - Türkiye Geneli - Uluslar arası firmamıza dolgun ücretlerle çalışacak freelance grafiker - Türkiye Geneli ya da Uluslar arası firmamıza dolgun ücretlerle çalışacak freelance grafiker - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Uluslar arası firmamıza dolgun ücretlerle çalışacak freelance grafiker - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Uluslar arası firmamıza dolgun ücretlerle çalışacak freelance grafiker - Türkiye Geneli | Uluslar arası firmamıza dolgun ücretlerle çalışacak freelance grafiker - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

gonzale_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gonzale_s

Grafiker / Denizli

Alt 10-11-2011 #3
Mail attım