Uluslararası (The International)

Sinema & Tiyatro - Uluslararası (The International) Sponsorlu Bağlantılar Yönetmen : Tom Tykwer Oyuncular/Seslendirenler : Naomi Watts,*Haluk Bilginer*, Clive Owen, James Rebhorn, Armin Mueller-Stahl, Ty Jones, Ulrich Thomsen, Jack Mcgee, Victor Slezak, Axel Milberg, Fabrice Scott, Robert ...

Sadgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sadgraf

Eğitimci / Sivas

Alt 11-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yönetmen : Tom Tykwer
Oyuncular/Seslendirenler : Naomi Watts,*Haluk Bilginer*, Clive Owen, James Rebhorn, Armin Mueller-Stahl, Ty Jones, Ulrich Thomsen, Jack Mcgee, Victor Slezak, Axel Milberg, Fabrice Scott, Robert Salerno, Patrick Baladi, Angelina Aucello, Michel Voletti, Natalia Magni, Lars Joermann, Daniel Burress, Bob Weston, Logan Crawford, Marco Gambino, Ricky Watson, Ryan Michael Jones, Alessandro Fabrizi, Alex Cranmer, Chris Henry Coffey, Pasquale Cassalia, Ben Van Bergen, Darren Pettie, Nilaja Sun, Nicole Shalhoub, Loris Loddi, Isabella Palmieri, Felix Solis, Matt Patresi, Natalie Gold, Luca Barbareschi, Lucian Msamati, Luca Calvani, Elisangela , Takako Haywood, Remy Auberjonois
Türü: Dram, GerilimSuç,
Süre :
Yapım : 2009

Lois Sallinger (Clive Owen) adli bir Interpol ajanı, Manhattan Savci Yardimcisi (Naomi Watts) ile birlikte, kirli isler ceviren ve tüm dunyada operasyonlar yürüten bir bankanin pesine duser. Bankanın kirli islerini aciga cikarma konusunda kararlı olan Sallinger, bu amacla New york, Berlin ve Milan´da devam eden ve onu Istanbul´a kadar getiren bir takibe baslar. Global bir örgütlenme ile karşı karşıya olduğunu farkeden Salinger, hedefinin dünya çapında terrör ve savaşa kaynak sağlamak için cinayeti dahi göze alabileceğini fark ederek hayatını büyük bir tehlikeye atar.

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 11-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İstanbulun nasıl bi pozisyonda olduğnu merak ettim açıkcası....
Bu mesajdan alıntı yap
Sadgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sadgraf

Eğitimci / Sivas

Alt 12-07-2009 #3
ben izledim filmi beğendim,istanbul olduğu için değil hatta bilmiyordum açıkcası,ama final İstanbulda bitti ve film güzeldi,baştan sona akıcı sürükleyici..tavsiye ederimUluslararası (The International)
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 12-07-2009 #4
Fragmanını izledim güzel bır fılm gibi duruyor Uluslararası (The International) Paylaşım için Teşekkürler CanımUluslararası (The International)
Bu mesajdan alıntı yap