ümran çocukevi

Logo Tasarımları - ümran çocukevi Sponsorlu Bağlantılar ümran çocukevi, 0-7 yaş arası cocuklara okulöncesi eğitim veren bir kurum. okulöncesi eğitim kurumları bedensel ,duygusal,zihinsel gelişimin sağlandığı kurumlar...

ümran çocukevi
tabu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tabu

Grafiker / İstanbul

ümran çocukevi

Alt 18-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ümran çocukevi, 0-7 yaş arası cocuklara okulöncesi eğitim veren bir kurum. okulöncesi eğitim kurumları bedensel ,duygusal,zihinsel gelişimin sağlandığı kurumlar
ümran çocukevi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

emre-kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre-kara

Grafiker / Ankara

Alt 19-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
desen ve sekillerin oturuşu guzel olmuş zemin beyazmı olacak ?? birde sen yıldızları cok seviosun galiba daha önce bir baska işindede yıldızlar vardı ümran çocukeviD
Bu mesajdan alıntı yap
tabu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tabu

Grafiker / İstanbul

Alt 19-12-2007 #3
desen ve sekillerin oturuşu guzel olmuş zemin beyazmı olacak ?? birde sen yıldızları cok seviosun galiba daha önce bir baska işindede yıldızlar vardı ümran çocukeviD
Yildizlar Aristo'ya gore:?en duzenli,en yuksek zekali ve en akilli ruhlardir.
Yıldızler karanlığın içinde hem aydınlatan hem aydınlanandır.
Yıldızlar yön göstericidir.
Yıldızlar gelecektir.
Evet yıldızları çok seviyorum. Konu eğitim olunca yıldız kullanmak benim için vazgeçilmez oluyor. Daha önce de Mersin İlköğretmen Okulu Mezunları Derneği çalışmamda görmüştünüz, yine eğitim sözkonusu idi, ama orada Mersin'den Türkiye'ye Ekilen yıldızlar vardı.
Zamin beyaz olacak Kurumsal Kimlik çalışması yapılırsa zemin renk tanımında tanımlar yapılabilir.
Teşekkür ederim
Sevgi ve saygılar
talat bulat
(tabu)
.........................................
ÜÇ KİŞİYE ACI;
Cahiller arasında alime,
Zenginken fakir düşene,
Hatırlı iken itibarını kaybedene!

Şeyh Edebali
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
oukl oncesi, okuloncesi egitim kurumlari, cocuk koruma egitim, bedensel zihinsel duygusal, 0 7 yas, zihinsel gelisim sagladigi

Kapat
Şifremi Unuttum?