underwear designer - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - underwear designer - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar underwear designer Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: vectorel programs coreldraw - illistrator - freehand Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: We are the ...

differentjasmin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

differentjasmin

Desinatör / İstanbul

Alt 22-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

underwear designer

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: vectorel programs coreldraw - illistrator - freehand

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: We are the underwear production compony in italy.
and our models are product in turkey
so we need a designer to draw this models.
plz e-mail for us to have free ideas womans

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları underwear designer - Türkiye Geneli - underwear designer - Türkiye Geneli ya da underwear designer - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | underwear designer - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

seteney isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seteney

Heykeltraş / İstanbul

Alt 25-05-2012 #3
Merhabalar...Ücret hakkında bilgi alabilir miyim? G.S.F mezunuyum...
sethchaos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sethchaos

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 28-05-2012 #4
I personally find it hard to believe this is a decent post as the grammar is pretty bad for such an international company as claimed...
pride isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pride

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 08-06-2012 #5
Hi, can i take more information about your projects ?
My - mail : *********
skynetoktay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skynetoktay

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2012 #6
Hi, information and examples that will be necessary, Would you please send me an email.
best regards.

volkan
manager
sanatizm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanatizm

Grafiker / İzmir

Alt 14-06-2012 #7
Merhaba arkadaşlar.
Bu şahıs daha önce de ********* adresi vererek aynı şekilre iç giyim tasarım ilanı vermişti.
bana geri dönüş yapıldı. bilgisayar başında geç bir saatte msn üzerinden yazışmaya başladık. saçma sapan sorular sorup (bedenim, boyum, kilom, ölçülerim vs...),
benden enteresan isteklerde bulununca rahatsız oldum ve direk kötü düşünmeye başladım. kamera açmasını ve kim olduğunu görmek istediğimi söyledim. kamera epey bahane sonrası nihayet açıldı.
karşımda bir kadın konuşmuyor, sadece yazıyordu. yazan ve konuşanın aynı kişi olmadığını sabit bir kayıt olduğunu söyledim. benden iç çamaşır konusunda bazı sorular sorarak çamaşırlarımı göstermem istendi. küfür ederek kamerayı kamerayı kapatıp listeden sildim.
şu an verilen ilana 2 gün önce başvurdum ve geri dönüş yapıldı.
bu kez ingilizce yazışmaya başladım yine msn üzerinden ve 2 dakika içinde kendisini hatırladığımı söyledim. o da beni hatırladığını belirtti.
yine bolca küfür yazarak listede engelledim.
özellikle hanım arkadaşlarım. ilanı dikkate almayın.
site yönetimi de gerekli görürse yazışmaları kendilerine iletebilirim.

saygılarımla.
sevgi1985 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevgi1985

Grafiker / İstanbul

Alt 23-06-2012 #8
mrb bende iç çamaşırda çalışmaktaym ne tarz çizim ve tasarımlar istiyorsunuz mail adresim [email protected]