Unicorn422 Web Tasarım Çalışmalarım

Web Tasarımı - Unicorn422 Web Tasarım Çalışmalarım ...

Unicorn422 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Unicorn422

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 02-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir süredir photoshop üzerinden web tasarımı yapıyorum. Yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim. Unicorn422 Web Tasarım Çalışmalarım

Metro arayüzünün androide uyarlanmış hali:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Unicorn422 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Unicorn422

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 07-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konu güncel. Konu güncel. Konu güncel. Konu güncel.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-03-2014 #3
Konu güncel. Konu güncel. Konu güncel. Konu güncel.
Forum kuralları, forum kuralları, forum kuralları..
Bu mesajdan alıntı yap
ipinucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ipinucu

Grafiker / İzmir

Alt 10-03-2014 #4
Yazıları bu kadar sıkıştırmışken, boşluklarda bu kadar abartıya kaçmanızın anlamı nedir?
Bu mesajdan alıntı yap
iCromwel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iCromwel

Webmaster / Antalya

Alt 02-04-2014 #5
Biraz zevk meselesi diyelim. Flat ve basit tasarımlar daha hoşuma gidiyor şahsen benim. Senin tasarımlarında çok fazla gradyan kullanılmış. Bu bir hata değil şahsıma münasır bir görüş sadece.

Ama hata sayabileceğimiz bir kısım, gözlerim yanıltmıyorsa Helvetica Neu yazı tipinin Ultra Light versiyonunu kullanmışsın. Baskı ve tam ekran sliderlarda ne kadar güzel duruyorsa, küçük fontlarda o kadar kötü oluyor. Sen de küçük olmasın diye zorlamışsın ama genel olarak yazılar çok büyük ve çok fazla stroke efekti var. Eğer illa ki beyaz yazıyı küçük fontlarda belirginleştirmek istiyorsan, biraz daha kalın yazı tiplerine inner ya da outer shadow vermeyi deneyebilirsin. Zaten yazıları HTML tabanlı yazacağın için kendini de çok zorlamaya gerek yok. CSS text shadow efektiyle kolayca yazabileceğin türden yazı efektleri kullanmaya bak.

Bir ikincisi de kutuların bazılarının kenarları rounded iken bazıları flat. Bir tasarımda ya flat kullan ya da rounded.

Bunun haricinde güzel ve emek verilmiş bir girişim. Ellerine sağlık. =)
Bu mesajdan alıntı yap
Hakan Esabil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hakan Esabil

Grafiker / Adana

Alt 16-06-2014 #6
Web tasarıma yeni yeni merak saldım ve kendi tasarımımı kendim yapmak istiyorum konu hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
mrtdrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtdrn

Webmaster / Kayseri

Dosya19
Alt 30-06-2014 #7
Web tasarıma yeni yeni merak saldım ve kendi tasarımımı kendim yapmak istiyorum konu hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim
Öncelikle bol sabır ve başarılar,

Seni söyle alalım Unicorn422 Web Tasarım Çalışmalarım
Flat UI - Free Bootstrap Framework and Themes Buradan Flat ui iskelet indirip başlayabilir,
Skeleton: Beautiful Boilerplate for Responsive, Mobile-Friendly Development buradan boş bir iskeletle başlayabilir,
Bootstrap buradanda daha detaylı bir şekilde başlayabilirsin,
Tabiki bunlarla HTML ve CSS i oluşturup sonrasında PHP veya Asp gibi bir dil seçmen gerekecektir. O tercihine görede eğitimlere devam edebilirsin.

Tabi PS ile yapıp Web e aktarmayı atladım çünkü bunlar daha hızlı ve pratik geliyor, yine tasarımını yapıp aktarıyım dersen yukardaki örnekleri anladıktan sonra hiç zorlanacağını düşünmüyorum.

Bol Bol Şans ve Zihin açıklığı diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap