Üniversite 2. Sınıf öğrencisiyim(Grafik) staj yeri arıyorum - Bursa

Staj Yeri Arayanlar - Üniversite 2. Sınıf öğrencisiyim(Grafik) staj yeri arıyorum - Bursa Sponsorlu Bağlantılar Üniversite 2. Sınıf öğrencisiyim(Grafik) staj yeri arıyorum Şehir: Bursa Aranan Şehir: Bursa Cinsiyet: Bay Okulunuz: dokuz eylül üniversitesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: yaz ...

bobroland isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bobroland

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 06-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Üniversite 2. Sınıf öğrencisiyim(Grafik) staj yeri arıyorum

Aranan Şehir: Bursa

Okulunuz: dokuz eylül üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: yaz tatili için bursadayım bursa'da yaz boyunca yanında çalışabileceğim bir ajans arıyorum. İllüstrasyonum iyidir. İllüstrator, photoshop, indesign, flash programlarını biliyorum.

E-posta:

Telefon: 0546 211 91 14
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Üniversite 2. Sınıf öğrencisiyim(Grafik) staj yeri arıyorum - BursaÜniversite 2. Sınıf öğrencisiyim(Grafik) staj yeri arıyorum - BursaÜniversite 2. Sınıf öğrencisiyim(Grafik) staj yeri arıyorum - BursaÜniversite 2. Sınıf öğrencisiyim(Grafik) staj yeri arıyorum - Bursa

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap