üniversite 2. sınıf öğrencisiyim radyo tv okuyorum

After Effects - üniversite 2. sınıf öğrencisiyim radyo tv okuyorum ...

reddead isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reddead

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 12-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

foruma yeni kayıt oldum, şans eseri rastladım.
hayalimde kurgu yönetmenliği var bağlantılı olarak 1.5 aydır edius ve after efecks kasıyorum,ediusla aramda fazla bir sorun yok,çabuk alıştım,hatta bir iki güzel iş bile çıkardım.
şu sıralar hocalarımızdan ediusla kurgulamak için ham görüntü bekliyoruz.

sorun kısmı after efeckts le başlıyor.1.5 aydır birbirimizin suratına bakıyoruz.
şuana kadar kendisi bana tepki vermedi üniversite 2. sınıf öğrencisiyim radyo tv okuyorum
eminim bu işi bilen hatta para kazanan birçok arkdaş vardır forumunuzda
şimdi sizden ufak bir ricam var
after efecks e nerden başlamalıyım?
kurcalayarak öğrenmeye çalışmak fazla birşey katmadı açıkcası
bildiğim az buçuk bilgiyide kafamdan sildim ve sizleri dinliyorum.
şimdiden teşekkürler.
edit: after efecks sana fazla gelir,yanlış bir başlangıç olur diyorsanız
daha kolay bir başlangıç için mevcut program tavsiye edebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aloha34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aloha34

Grafiker / İstanbul

Alt 13-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben after effects i 1 aydan kısa bır surede kurcalıyarak ogrendım.ama takıldıgım yerler cok oldu bunlarıda tutoriallerle hallettim.Zaten AE anlık efektler oldugundan cok fazla kasmıyor ınsanı ustesuınden gelınıyor mesela bır 3ds max cok daha kapsamlı duruyor.

Bende 1 haftadır 3Ds ye bakıyorum ama senın dedıgın gıbı oda bana oylece bakıyor. :smile: :smile:

Ama sunu soylıyım AE kolaydır bence ondan basla derım.Ama ben henuz para kazanamadım.Adanalı dızısındekı bır patlama sahnesını kahkahalarla ızlemıstım.bırde kendı yaptıklarıma bakıyorumda harcanıyoruz üniversite 2. sınıf öğrencisiyim radyo tv okuyorum
Bu mesajdan alıntı yap
reddead isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reddead

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 17-04-2009 #3
Ben after effects i 1 aydan kısa bır surede kurcalıyarak ogrendım.ama takıldıgım yerler cok oldu bunlarıda tutoriallerle hallettim.Zaten AE anlık efektler oldugundan cok fazla kasmıyor ınsanı ustesuınden gelınıyor mesela bır 3ds max cok daha kapsamlı duruyor.

Bende 1 haftadır 3Ds ye bakıyorum ama senın dedıgın gıbı oda bana oylece bakıyor. :smile: :smile:

Ama sunu soylıyım AE kolaydır bence ondan basla derım.Ama ben henuz para kazanamadım.Adanalı dızısındekı bır patlama sahnesını kahkahalarla ızlemıstım.bırde kendı yaptıklarıma bakıyorumda harcanıyoruz üniversite 2. sınıf öğrencisiyim radyo tv okuyorum
eheh saol
vallahi olucak gibi birkaç gün sonra ilk kez bugün açtım
key atlamayı öğrendim
sanırım tırmalamak iş görüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 17-04-2009 #4
* Forum kuralları

Konunuzun kapanmamasını istiyorsanız lütfen konu başlığını değiştirin mesajın içinde düzelt butonu yoksa bu konu linki ve yeni kurallara uygun olan başlığınızla beraber bana özel mesaj atın aksi halde 15 dk sonra konunuz kilitlenip çöp kutusu kategorisine taşınacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
nisasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nisasu

Grafiker / Ankara

Alt 17-04-2009 #5
arkadaşalr aftereffects sınırsız nerden yükleyebilirim öğrenmek istiyorum ben de yardımcı olur musunuz bir de kaynak önerir misiniz ben de kurcalamak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap