Üniversite 2. sınıftayım. Staj yeri arıyorum. - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Üniversite 2. sınıftayım. Staj yeri arıyorum. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Üniversite 2. sınıftayım. Staj yeri arıyorum. Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Okulunuz: İstanbul Üniversitesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: CV: İşle ilgili açıklama: İstanbul Üniversitesi ...

gizemuretici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizemuretici

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 14-04-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Üniversite 2. sınıftayım. Staj yeri arıyorum.

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: İstanbul Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar: CV: Üniversite 2. sınıftayım. Staj yeri arıyorum. - İstanbul

İşle ilgili açıklama: İstanbul Üniversitesi 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz stajı için 30 iş günü zorunlu stajım var. Kendimi geliştireceğim, reklam sektöründe birşeyler öğrenebileceğim, öğrenirkende katkıda bulunacağım staj yeri arıyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Üniversite 2. sınıftayım. Staj yeri arıyorum. - İstanbulÜniversite 2. sınıftayım. Staj yeri arıyorum. - İstanbulÜniversite 2. sınıftayım. Staj yeri arıyorum. - İstanbulÜniversite 2. sınıftayım. Staj yeri arıyorum. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Avantgarde33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Avantgarde33

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-04-2016 #3
Merhaba staj için benimle irtibata geçebilirsiniz 0533 9649898
Bu mesajdan alıntı yap