Üniversite 3. sınıfım staj yeri arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Üniversite 3. sınıfım staj yeri arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Üniversite 3. sınıfım staj yeri arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Okulunuz: Beykent Üniversitesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: beykent üniversitesi grafik ...

oberkbass isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oberkbass

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 06-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Üniversite 3. sınıfım staj yeri arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Beykent Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: beykent üniversitesi grafik ve tasarım bölümü 3. sınıf öğrencisiyim ..
yaklasık 1.5 - 2 yıllık iş tecrübem var .. okulumun olmadıgı günlerde staj seklinde kendimi geliştircek yer arıyorum..

photoshop
illüstratör
corel draw
indesing
affter effecth
3ds max
v-ray

progamlarını biliyorum .. her türlü teklife acıgım

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Üniversite 3. sınıfım staj yeri arıyorum - İstanbulÜniversite 3. sınıfım staj yeri arıyorum - İstanbulÜniversite 3. sınıfım staj yeri arıyorum - İstanbulÜniversite 3. sınıfım staj yeri arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..