Üniversite bahar şenliği logosu

Logo Tasarımları - Üniversite bahar şenliği logosu Sponsorlu Bağlantılar Üniversite'ye bahar şenliği için yapmış olduğum şenlik logosu....

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 18-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Üniversite'ye bahar şenliği için yapmış olduğum şenlik logosu.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ahmetbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 18-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Pöfff. Emeğinize sağlık ama logodan daha çok resim gibi olmuş. Biraz daha çalış derim Üniversite bahar şenliği logosu. Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 18-05-2010 #3
ya onaylandi zaten. ama istedikleri boyle bi temaydi napiim :P bahar, cemre, kutlama vs. zaten logo değil de biraz grafity gibi bisey dediler işte. hani genc olsun dediler. ortaya bu cıktı işte. cıvıl cıvıl olsun falan dediler.. e bu kadar civildadi. Üniversite bahar şenliği logosu
Bu mesajdan alıntı yap
escoder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

escoder

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-05-2010 #4
"karabuk universitesi" yazısının buyuklugunu 1 kademe dusurmen gerekıyo k harfı dısarı cıkmısÜniversite bahar şenliği logosu onun dısında bısey goremedım guzel gorunuyo emegıne saglık ama daha sade olabılırmıs
Bu mesajdan alıntı yap
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2010 #5
Logo da değil grafiti de.. Afiş olmuş dicem, yine de eksikleri var. Bir işin kabul edilmesi, işin doğru olduğunu da göstermiyor malesef. Logo kavramını iyice bir araştırın derim.
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 20-05-2010 #6
pearl yorumunu tasvip etmiyorum. Cümle kurarken lütfen üslubumuza dikkat edelim. Bir işi eleştirirken kendi portfolyonuza göre yorum yaparsınız ki bu da sizin tarzınızı belirtir. Ahmetbarın'ın eleştirisini mesala eleştiri olarak alırım. çünkü sitede bir çok paylaşımını gördüm ve çalışma tarzını biliyorum. eskoderin calışmalarına rastlamadım ama yapıcı gözle yani nasil geliştirilebilir mantiği ile yaklasiyor konuya. bir cok üstadimin eleştirilerini kabul etmekteyim. ancak şu konuyu incele, iyice araştır tarzı cümleleri tasvip etmiyor ve kınıyorum. Çalışma hayatınızda başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap