üniversite mezunu freelance iş - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - üniversite mezunu freelance iş - İstanbul ...

ferdak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferdak(28)

Grafiker / Ankara

Alt 06-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

üniversite mezunu freelance iş

Program/Seviye: adobe cs3,5 serisi
photoshop (uzman)
illustrator (uzman)
in design (uzman)
flash (iyi)
dremweaver (iyi)
freehand (uzman)
quarkxpress (orta)
corel draw (orta)

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Fatih Üniversitesi 2 yıllık grafik bölümü mezunuyum okulu 2.likle bitirdim mezuniyetimden sonra 1 yıl freelance çalıştım, daha sonra 3 ay fulltime çalıştım. Şuan sürekli çalışabileceğim freelance işler aramaktayım...

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları üniversite mezunu freelance iş - İstanbul - üniversite mezunu freelance iş - İstanbul ya da üniversite mezunu freelance iş - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | üniversite mezunu freelance iş - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
üniversite mezunu freelance iş - İstanbul | üniversite mezunu freelance iş - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..