Üniversite Mezunu Grafik Tasarımcıyım İş Arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Üniversite Mezunu Grafik Tasarımcıyım İş Arıyorum - İstanbul ...

gordonfreeman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gordonfreeman

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Üniversite Mezunu Grafik Tasarımcıyım İş Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: İllustrator: İyi
Photoshop: Orta
İndesing: Başlangıç
Muse: Orta

İş deneyimi ve içeriği: herhangi bir ajans yada kurumda çalışmadım. Okulum biter bitmez vatani görevime başladım. yaklaşık 4 ay once askerlıgımı bıtırdım.Piyasayı öğretecek staj misali işveren arıyorum.deneme süreci boyunca ücret almasamda olur.Önemli olan devamlı çalışabileceğim bir yer bulmak.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Fatih Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu (2009-2011) DGS ile Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi Grafik Tasarım Bölümü (2011-2013).

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Üniversite Mezunu Grafik Tasarımcıyım İş Arıyorum - İstanbulÜniversite Mezunu Grafik Tasarımcıyım İş Arıyorum - İstanbulÜniversite Mezunu Grafik Tasarımcıyım İş Arıyorum - İstanbulÜniversite Mezunu Grafik Tasarımcıyım İş Arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

fkatmaca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fkatmaca(41)

Matbaacı / Antalya

Alt 08-12-2014 #3
Alanya da çalışmayı düşünürmüsün?