Üniversite öğrencisi olan stajyer arıyoruz! - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Üniversite öğrencisi olan stajyer arıyoruz! - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Üniversite öğrencisi olan stajyer arıyoruz! Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Üniversite'de okuyan grafiker stajyer arıyoruz. Tercihlerimiz: grafik tasarım, web tasarım yapabilen ...

kurtozkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurtozkan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Üniversite öğrencisi olan stajyer arıyoruz!

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Üniversite'de okuyan grafiker stajyer arıyoruz.
Tercihlerimiz:
grafik tasarım, web tasarım yapabilen gerektiğinde müşteriler ile konuşarak sorunlarını çözebilecek diksiyonu düzgün bayan bir grafiker aramaktayız.

E-posta:

Telefon: 0532 261 82 22
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Üniversite öğrencisi olan stajyer arıyoruz! - İstanbulÜniversite öğrencisi olan stajyer arıyoruz! - İstanbulÜniversite öğrencisi olan stajyer arıyoruz! - İstanbulÜniversite öğrencisi olan stajyer arıyoruz! - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
kurtozkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurtozkan

Hiç Biri / İstanbul

Stajyer Öğrenci Arıyoruz... - Türkiye Geneli

Alt 16-05-2013 #3
Stajyer Öğrenci Arıyoruz...

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: İstanbul Anadolu yakası Ataşehir bölgesindeki Reklam ajansımız için üniversite öğrencisi stajyer öğrenci aramaktayız. Grafik tasarım, web tasarım yapabilen tercihimizdir.

E-posta:

Telefon: 0532 261 82 22
Bu mesajdan alıntı yap