Üniversite öğrencisiyim ve kendimi geliştirmek için firma arıyorum - Samsun

Staj Yeri Arayanlar - Üniversite öğrencisiyim ve kendimi geliştirmek için firma arıyorum - Samsun ...

talhasukru isimli Üye şimdilik offline konumundadır

talhasukru

Grafiker / Samsun

Alt 31-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Üniversite öğrencisiyim ve kendimi geliştirmek için firma arıyorum

Aranan Şehir: Samsun

Okulunuz: Ondokuz Mayıs Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Şehir: Samsun

Aranan Şehir: Samsun

Okulunuz: Ondokuz Mayıs Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:
İşle ilgili açıklama: Web & Grafik tasarım hakkında eğitim aldım
Photoshop,After Effect ve 3D Max de gelişebileceğim firma arıyorum.

E-posta:

Telefon: 0506 853 23 45
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 31-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Üniversite öğrencisiyim ve kendimi geliştirmek için firma arıyorum - Samsun - Üniversite öğrencisiyim ve kendimi geliştirmek için firma arıyorum - Samsun ya da Üniversite öğrencisiyim ve kendimi geliştirmek için firma arıyorum - Samsun da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Üniversite öğrencisiyim ve kendimi geliştirmek için firma arıyorum - Samsun İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Üniversite öğrencisiyim ve kendimi geliştirmek için firma arıyorum - Samsun | Üniversite öğrencisiyim ve kendimi geliştirmek için firma arıyorum - Samsun

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap