üniversite öğrencisiyim yaz staj yapmalıyım - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - üniversite öğrencisiyim yaz staj yapmalıyım - İstanbul ...

sevdags isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevdags

Grafiker / İstanbul

Alt 28-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

üniversite öğrencisiyim yaz staj yapmalıyım

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: İstanbul Avcılar Gelişim Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Ben Sevda.Üniversite birinci sınıf öğrencisiyim.Basım ve yayım teknolojileri bölümünde okuyorum.Yazın zorunlu staj yapmam gerekiyor.Daha önce staj yaptım.Yazın bir yerde grafiker olarakta çalıştım.Herşeyi kolay öğreniyorum kendimi daha fazla geliştirmek istiyorum..Şimdiden ilginiz için teşekkürler.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

üniversite öğrencisiyim yaz staj yapmalıyım - İstanbulüniversite öğrencisiyim yaz staj yapmalıyım - İstanbulüniversite öğrencisiyim yaz staj yapmalıyım - İstanbulüniversite öğrencisiyim yaz staj yapmalıyım - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kaan durmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2011 #3
grafık bölümümüz bakırkoy de
********* a resımlı CV nızı beklıyorum