Üniversite Stajı - İstanbul

İş Arayan İlanları - Üniversite Stajı - İstanbul ...

M.gebes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

M.gebes(25)

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 24-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Üniversite Stajı

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Bilecik Üniversitesi Söğüt MYO

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kocaeli ve İstanbul Anadolu Yakasında Olan Firmalar Terhic Sebebidir. Grafiker Yada Yardımcı Grafiker Olarak Staj Yapmak istiyorum ihtiyaç doğrultusunda baskı alanında da yardımcı olabilirim

E-posta:

Telefon: 0507 483 44 18
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Üniversite Stajı - İstanbulÜniversite Stajı - İstanbulÜniversite Stajı - İstanbulÜniversite Stajı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
M.gebes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

M.gebes(25)

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Kısmı Zamanlı İş Aryıorum - Kocaeli

Alt 02-07-2013 #3
Kısmı Zamanlı İş Aryıorum

Aranan Şehir: Kocaeli

Program/Seviye: Corel İyi Derece

Freehand Orta Derece

Photoshop Orta Derece

İş deneyimi ve içeriği: Bir kaç ajans ve copy center da grafik tasarımcı ve yardımcı grafikerlik görevleri yapıtım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Açık belirttim kısa bir süre için işe ihtiyaçım var. Kimseyi kandırmak istemedim. Başka pozizsonlara çok iyi uyum sağlaya bilirim üniversite okuyorum. Liseden matbaa bölümünden mezun oldum.

kocaeli ve istanbul pendik kartal tuzla gebze çevresi olursa çok daha iyi olur. Servis varsa yer hiç sorun değil.

İletişimi telefondan yapabilirsiniz.

E-posta:

Telefon: 0507 483 44 18
Bu mesajdan alıntı yap