Üniversite Stajı yapabileceğim iyi bir ajans veya matbaa arıyorum. - İzmir

Staj Yeri Arayanlar - Üniversite Stajı yapabileceğim iyi bir ajans veya matbaa arıyorum. - İzmir ...

feyza 10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feyza 10

Grafiker / Balıkesir

Alt 19-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Üniversite Stajı yapabileceğim iyi bir ajans veya matbaa arıyorum.

Aranan Şehir: İzmir

Okulunuz: Adnan Menderes Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0538 614 2040
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Üniversite Stajı yapabileceğim iyi bir ajans veya matbaa arıyorum. - İzmirÜniversite Stajı yapabileceğim iyi bir ajans veya matbaa arıyorum. - İzmirÜniversite Stajı yapabileceğim iyi bir ajans veya matbaa arıyorum. - İzmirÜniversite Stajı yapabileceğim iyi bir ajans veya matbaa arıyorum. - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
serhatgrafik77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhatgrafik77

Grafiker / İzmir

Alt 31-10-2013 #3
aksoy dijital karşıyaka izmir

staj görmek isterseniz e mail gönderiniz.

e mail :
Bu mesajdan alıntı yap