üniversite tercihleri

Kantin - üniversite tercihleri ...

üniversite tercihleri
Osbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Osbi

Öğrenci

üniversite tercihleri

Alt 21-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ya sanki başlık biraz saçma oldu ama başka bir şey bulamadım. ben grafik bölümü düşünüyorum. baktım konulara ama sormak istediğim sorular var

1)ben hacettepe düşünüyordum ama ekşi sözlükte yazılanlar hiç hoşuma gitmedi ben ankarada okumak istiyorum sizce onları takmamalımıyım önerilerinizi bekliyorum.

2)bir de yetenek sınav puanlamasında öss puanımızın yüksek olmasının bi faydası olur mu başka bi sitede öss puanınızın %40 alınır diye yazıyordu doğru mu?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bluecrab isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bluecrab

Grafiker / Ankara

Alt 22-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence önemli olan senin ne istediğindir onun için amacın neyse o yolda ilerle. Bir de bazı üniversiteler için baraj puanı geçmek yeterli bunu okul kendisi belirliyor bildiğim kadarıyla başarılar dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap

Osbi

Öğrenci

Alt 22-07-2008 #3
teşekkürler. evet biliyorum benim istediğim önemli ama gerçekten düşündüğüm kadar iyi değilse boşa çaba harcamak istemem =S
Bu mesajdan alıntı yap
mr.circassian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.circassian

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 23-07-2008 #4
hacettepe grafik en iyi bölümlerden biri bence ankarada okumanı bende öneririm özelliklede bölümünle ilgili materyaller bakımından güzel sanatllara gideceksen barajı geçmen yeterli kolay gelsin başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

Osbi

Öğrenci

Alt 23-07-2008 #5
teşekkür ederim ekşi sözlük beni biraz tırsıttı ama hacettepe gibi bir üniverstinin o şekilde olması pek mantıklı gelmemişti hacettepeye devam o zaman tekrar sağol
Bu mesajdan alıntı yap
sEfiMLiShEy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sEfiMLiShEy

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-07-2008 #6
[COLOR="Black"]arkadaşlar mimar sinan gibi bazı ünilerde yetenek sınavı var saçmalayıp durmayın 2 yıllıklarda yok! bn barajı geçtm 2 yıllıga direk geçiş hakkımı kullanıcm marmara üni istiorum inş olur pek sanmıorm ama :S ayrıca bnm desenim deil bilgisayarlı grafik ve grafik tasarımım ii üniversite tercihleri[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
moon.light_19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moon.light_19

Eğitimci / Edirne

Alt 24-07-2008 #7
güzel sanatlar fakültelerinde öss puanı pek işe yaramıyor. barajı gecmen yeterlı okulların actıgı ozel yetenek sınavlarına gırıp sansını denersın hacettepe iyi bir okul ama bence baska okullarda dusun mimarsinan marmara veya gıdebılıcegını dusundugun kazanacagına inandıgın bır kac okul dene ben 4 üniversite denemiştim 1 i tuttuüniversite tercihleri bol sanslar
Bu mesajdan alıntı yap

Osbi

Öğrenci

Alt 30-07-2008 #8
ya açıkcası ankaradan başka bi yerde okumayı pek düşünmüyorum ankara benim üniversite yaşamım için en uygunu mimar sinan marmara falan onlar istanbulda ve ben istanbulu sevmiorum
Bu mesajdan alıntı yap
sEfiMLiShEy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sEfiMLiShEy

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-08-2008 #9
sen istanbula kurban ol bende ankarayı sewmiorum ama gazi üniyi tercihlerimden biri inş o olmas üniversite tercihleri
Bu mesajdan alıntı yap
omerayar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerayar

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 02-08-2008 #10
yetenek sınavına girmeye hak kazanabilmen için sözel sayısal ve eşit ağırlık bölümlerinin herhangi birinden barajı geçmen gerekli.birde okulların kendi istediği bir çizgisi oluyor bunlardan biride hacettepe.eğer hacettepe istiyorsan tek çizgi kullan.hacettepenin sadece grafik bölümü değil bütün bölümleri güzel ve kaliteli.ankarada okuman bir okadarda önemli tabikide.büyük şehirler herzaman gelecekte iş bulman konusunda avantaj sağlıyacaktır sana.başarılar diliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
tercihleri, üniversite