Üniversitelerin dört yıllık grafik bölümünden mezun grafiker alınacaktır - Mersin

Sonuçlanan İlanlar - Üniversitelerin dört yıllık grafik bölümünden mezun grafiker alınacaktır - Mersin ...

Üniversitelerin dört yıllık grafik bölümünden mezun grafiker alınacaktır - Mersin
ajans33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ajans33

Grafiker / Mersin

Alt 22-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker

Program/Seviye: Adobe ıllusturator
Adabe Photoshop
iyi derecede

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ajansımızda çalışacak tercihen üniversitelerin dört yıllık grafik bölümünden mezunu ,çizim programlarına hakim, uyumlu takım arkadaşları arıyoruz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Üniversitelerin dört yıllık grafik bölümünden mezun grafiker alınacaktır - Mersin - Üniversitelerin dört yıllık grafik bölümünden mezun grafiker alınacaktır - Mersin ya da Üniversitelerin dört yıllık grafik bölümünden mezun grafiker alınacaktır - Mersin da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Üniversitelerin dört yıllık grafik bölümünden mezun grafiker alınacaktır - Mersin | Üniversitelerin dört yıllık grafik bölümünden mezun grafiker alınacaktır - Mersin

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..