Üniversiteye girmem için yardım edin

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Üniversiteye girmem için yardım edin ...

sergen42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sergen42

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben meslek lisesi öğrencisiyim lise 3.Bölümüm grafikerlik ama ben bu bölümü üniversitede okumak istemiyorum.Benim üniversiteye giriş sınavında lys de ne çıkacak ve ygs de ne çıkacak bilmek istiyorum.Ve ya ben mi seçeceğim ygs de gireceğim sınavları lütfen yardım edin.bir de lys de lise 1.sınıf konularımı çıkaacak ve hangi dersler? Lütfen yardım edin kafam çok karışık.Üniversite sınavları hakkında hiç bir bilgim yok Üniversiteye girmem için yardım edin buna göre deshaneye gideceğim lütfennn
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

rhinokurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rhinokurt

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben meslek lisesi öğrencisiyim lise 3.Bölümüm grafikerlik ama ben bu bölümü üniversitede okumak istemiyorum.Benim üniversiteye giriş sınavında lys de ne çıkacak ve ygs de ne çıkacak bilmek istiyorum.Ve ya ben mi seçeceğim ygs de gireceğim sınavları lütfen yardım edin.bir de lys de lise 1.sınıf konularımı çıkaacak ve hangi dersler? Lütfen yardım edin kafam çok karışık.Üniversite sınavları hakkında hiç bir bilgim yok Üniversiteye girmem için yardım edin buna göre deshaneye gideceğim lütfennn
Madem dershaneye gideceksiniz. Dersaneye sorsanız size yardımcı olurlar..
Bu mesajdan alıntı yap