unlu mamuller satan dükkanın camına yaptığm çalışma..yorumlarını bekliyorum

Afiş Tasarımı - unlu mamuller satan dükkanın camına yaptığm çalışma..yorumlarını bekliyorum ...

suk3b3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suk3b3

Grafiker / Çorum

Alt 08-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik tasarım mezunuyum ama okulu zor bitirdim.2 aydır bi ajansta staj yapıyorum.yorumlarınızı bekliyorum profesyonel arkadaşlar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

foruma resim yüklemek

Alt 08-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Grafik tasarım mezunuyum ama okulu zor bitirdim.2 aydır bi ajansta staj yapıyorum.yorumlarınızı bekliyorum profesyonel arkadaşlar
.RESİMİ EKLEYEMEMEM DE CABASI.NASIL EKLİCEZ RESMİ :s
Foruma Resim Yüklemek

bu link size yardımcı olacaktır....
Bu mesajdan alıntı yap

suk3b3

Grafiker / Çorum

Alt 08-02-2011 #3
Foruma Resim Yüklemek

bu link size yardımcı olacaktır....
hallettm usta.soal
Bu mesajdan alıntı yap

suk3b3

Grafiker / Çorum

Alt 17-02-2011 #4
yorum alamadım unlu mamuller satan dükkanın camına yaptığm çalışma..yorumlarını bekliyorum iyi kötü bişiler deseniz ustalarım
Bu mesajdan alıntı yap
hllyyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hllyyc

Sanat Yn. / Gaziantep

Alt 17-02-2011 #5
Çok daha güzel sunulabilir ürünler...Yapabileceğinden de eminim unlu mamuller satan dükkanın camına yaptığm çalışma..yorumlarını bekliyorum Başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

suk3b3

Grafiker / Çorum

Alt 18-02-2011 #6
Çok daha güzel sunulabilir ürünler...Yapabileceğinden de eminim unlu mamuller satan dükkanın camına yaptığm çalışma..yorumlarını bekliyorum Başarılar
örnek görebileceğim bi ustam yok unlu mamuller satan dükkanın camına yaptığm çalışma..yorumlarını bekliyorum elimden gelenin en iyisini yapmak için uğraşıyorum ..tşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
sedatleo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedatleo

Karikatürist / Konya

Alt 21-02-2011 #7
Güzel olmuş unlu mamuller satan dükkanın camına yaptığm çalışma..yorumlarını bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap

suk3b3

Grafiker / Çorum

Alt 22-02-2011 #8
Güzel olmuş unlu mamuller satan dükkanın camına yaptığm çalışma..yorumlarını bekliyorum
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
argun ertekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

argun ertekin

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-02-2011 #9
Öncelikle eline sağlık. Usta değilim ama çalışman hakkında kendi önerilerimi paylaşmak isterim:

Üst kısımda farklı görselleri birleştirmişsin fakat açılar farklı olduğu için kötü görünüyor. Orada tek bir fotoğraf kullanabilirsin.

Sipariş hattı yazısını küçültüp estetik hale getirmelisin.

Ürünleri sunduğun çerçeveleri estetik hale getirmelisin. Kenarlara radius verebilirsin, fontların yerleşimini ve font büyüklüklerini tek tip yapabilirsin.

Fotoğraf ağırlıklı gitmişsin, sipariş hattının yanındaki pastacı genç illustrasyon olduğu için uyumsuzluk olmuş onu çıkartabilirsin.

Ürünlerin üstündeki dalgayı daha zarif ve göz yormayan bir hale getirebilirsin.

Kullandığın sarı ve kırmızı renkleri gözden geçirebilirsin.

Yukarıda yazdıklarımın olumlu sonuç verme garantisi yoktur, deneyip görmek gerek, kolay gelsin unlu mamuller satan dükkanın camına yaptığm çalışma..yorumlarını bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap

suk3b3

Grafiker / Çorum

Alt 22-02-2011 #10
Öncelikle eline sağlık. Usta değilim ama çalışman hakkında kendi önerilerimi paylaşmak isterim:

Üst kısımda farklı görselleri birleştirmişsin fakat açılar farklı olduğu için kötü görünüyor. Orada tek bir fotoğraf kullanabilirsin.

Sipariş hattı yazısını küçültüp estetik hale getirmelisin.

Ürünleri sunduğun çerçeveleri estetik hale getirmelisin. Kenarlara radius verebilirsin, fontların yerleşimini ve font büyüklüklerini tek tip yapabilirsin.

Fotoğraf ağırlıklı gitmişsin, sipariş hattının yanındaki pastacı genç illustrasyon olduğu için uyumsuzluk olmuş onu çıkartabilirsin.

Ürünlerin üstündeki dalgayı daha zarif ve göz yormayan bir hale getirebilirsin.

Kullandığın sarı ve kırmızı renkleri gözden geçirebilirsin.

Yukarıda yazdıklarımın olumlu sonuç verme garantisi yoktur, deneyip görmek gerek, kolay gelsin unlu mamuller satan dükkanın camına yaptığm çalışma..yorumlarını bekliyorum

eywallah saolasın...ama yaparken karşı taraf illustrasyon istedi onu ekledm..bol resimli olcak dedi filan..sıfırdan benim tasarlamam deil..uyarıda bulundular bunlar olcak filan die..ona göre hazırladım..çok beğendiler unlu mamuller satan dükkanın camına yaptığm çalışma..yorumlarını bekliyorum yorumların için tşk.ler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları