urfalı amcam pide kebap künefe sarayı broşür

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - urfalı amcam pide kebap künefe sarayı broşür Sponsorlu Bağlantılar 2 kırımlı a4 broşür.mesleğe yeni adım attım.grafik bölümünü yeni bitirdim iş arıyorum.Bu boşlukta freelance çalışıyorum.yorumlarınızı acımasız bi şekilde bekliyorum:rofl:.Broşür bugün basıldı.Ayrıca logoyu ben çizmedim. yorum yapan yokmu acaba ...

grafitunç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafitunç(27)

Grafiker / Ankara

Alt 17-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2 kırımlı a4 broşür.mesleğe yeni adım attım.grafik bölümünü yeni bitirdim iş arıyorum.Bu boşlukta freelance çalışıyorum.yorumlarınızı acımasız bi şekilde bekliyorum:rofl:.Broşür bugün basıldı.Ayrıca logoyu ben çizmedim.

yorum yapan yokmu acaba

[COLOR="Red"]Art arda mesaj yazmak yasaktir. Mesajlarinizi birlestirdim..[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grefakir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grefakir

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 18-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Pek abartılıcak bi tasarım değil normal olmuş, kötüde değil iyide değil daha fazla tekrar ile çalışmalarının gelişeceğine inanıyorum^^
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 18-07-2009 #3
Hoş bir çalışma...en azından amacına uygun. urfalı amcam pide kebap künefe sarayı broşür
Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 18-07-2009 #4
emeğine sağlık başarılı çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2009 #5
sarı zemin gerçekten çalışmayı ortaya çıkarıyor.Ben beğendim başarılar:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2009 #6
Çok göz alıcı değil,sade ... Güzel olmuş yeşil ve kremin uyumunu beğendim...

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
mtk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mtk

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 18-07-2009 #7
Arkadasim eline saglik. Yeni basladigin belli oluyor ama dogru yoldasin. Sözüm sana degil ama su yorumculara bir kelam edeyim.
Yahu su amacina uygun yorumu beni cildirtiyor yok mu baska kelime. Hemen hemen forumda hangi calismaya baksam altinda bir amacina uygun yorumu yapilmis. Arkadaslar sizler grafikersiniz yaratici olmaniz gerekiyor. Sadece cizim ile yaratici olunmaz fikir ve tartismalar ile yaratici olmak gerekir. Sizden ricam su keliyeyi kullanmamaya özen gösterin. Amacina uygun bir calisma pehhhhh.......
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2009 #8
Arkadasim eline saglik. Yeni basladigin belli oluyor ama dogru yoldasin. Sözüm sana degil ama su yorumculara bir kelam edeyim.
Yahu su amacina uygun yorumu beni cildirtiyor yok mu baska kelime. Hemen hemen forumda hangi calismaya baksam altinda bir amacina uygun yorumu yapilmis. Arkadaslar sizler grafikersiniz yaratici olmaniz gerekiyor. Sadece cizim ile yaratici olunmaz fikir ve tartismalar ile yaratici olmak gerekir. Sizden ricam su keliyeyi kullanmamaya özen gösterin. Amacina uygun bir calisma pehhhhh.......
1.si yorumlarımızı türkçe kural çerçevesi içind yapalım...
2.si bir çalışmaya amacına uygun demek; gerek renk, gerek font ve gerekse firmayı anlatım açısından uyumlu demektir...
3.Buradaki arkadaşlarımız bizim yorumlarımızın ne maksatla yapıldığını ve ne anlama geldiğini gayet iyi biliyor siz canınızı sıkmayın...
Kendi yorumunuz var ise yapın, yok ise; başkalarının yorum tarzına çamur atarak kendinizi yormayın... İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
grafitunç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafitunç(27)

Grafiker / Ankara

Alt 19-07-2009 #9
yorumlar için çok tşk ederim arkadaşlar.Zamanla çok çok daha iyisi olacağım inşallah.Yorumlara devam...
Bu mesajdan alıntı yap
raiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raiff

Eğitimci / Tokat

Alt 19-07-2009 #10
Broşur değilde menu tadında bişe olmuş urfalı amcam pide kebap künefe sarayı broşür. Eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları