ürün çekimi - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - ürün çekimi - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar ürün çekimi Şehir: İstanbul Program/Seviye: fh11-ps prof. Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İşle ilgili açıklama: İstanbul İstoç taki stüdyomda profesyonel ürün çekimi yapıyorum Müşteri portföyümü arttırmak için ...

ürün çekimi - İstanbul
ilhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilhan

Grafiker / İstanbul

ürün çekimi - İstanbul

Alt 28-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ürün çekimi

Program/Seviye: fh11-ps prof.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İstanbul İstoç taki stüdyomda profesyonel ürün çekimi yapıyorum
Müşteri portföyümü arttırmak için uygun fiyatlara çekim yapıyorum.

Aynı zamanda Grafik Tasarım hizmetide vermekteyiz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları ürün çekimi - İstanbul - ürün çekimi - İstanbul ya da ürün çekimi - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | ürün çekimi - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
ürün çekimi - İstanbul | ürün çekimi - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

br00klyn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

br00klyn

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2011 #3
Mrb ambalaj tasarımı ıcın dondurulmus ürün ( bezelye, bamya, garnitur, vs ) gorsellerine ihtiyacım var. nette hepsini bulamıyorum. yaklaşık 10 çeşit için uygun olan fiyatını
********* adresine mail atabilirsen sevinirim.