Ürün Çekimi ve Dekupaj

Deneme Çalışmalar - Ürün Çekimi ve Dekupaj ...

Ürün Çekimi ve Dekupaj
koray09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koray09

Öğrenci (Grafik) / Aydın

Dosya16

Ürün Çekimi ve Dekupaj

Alt 01-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar reklam fotoğrafçılığında ilk ürün çekimimi gerçekleştirdim. Dekupe işlemini de kendim yaptım.Olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum.Sağlıcakla kalın Ürün Çekimi ve Dekupaj

Ürün Çekimi ve Dekupaj
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

1patron1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1patron1

Webmaster / Sakarya

Alt 02-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel bir çalışma emeklerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
zoeq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zoeq

Sanat Yn. / Bolu

Alt 02-06-2013 #3
ellerine sağlık güzel çalışma.
Arka plandaki şu dalgalar Corel de nasıl veriliyor bu konuda aydınlanabileceğim bir bağlantı varmı ?
Bu mesajdan alıntı yap

koray09

Öğrenci (Grafik) / Aydın

Alt 03-06-2013 #4
güzel bir çalışma emeklerine sağlık
Çok teşekkürler.. Ürün Çekimi ve Dekupaj

ellerine sağlık güzel çalışma.
Arka plandaki şu dalgalar Corel de nasıl veriliyor bu konuda aydınlanabileceğim bir bağlantı varmı ?
Arkaplan hazırdır, o soru benimde kafamı kurcalıyor, araştırıp öğrenicem, öğrendiğimde mutlaka burada paylaşırım.. Ürün Çekimi ve Dekupaj
Bu mesajdan alıntı yap
ozgars isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgars

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2013 #5
dekupe işleminde daha başarılı sonuç alabilirsin. Photoshop kullanıyorsan kesim işlemlerinde refine edge ayarlarında smart radius ve decontaminate colors seçeneklerini mutlaka kullanmalısın diye düşünüyorum

Nesneyi çekim yaptığında etrafta bulunan renkler nesne kenarlarında belirir. Bunları kaldırman gerekir. İzlediğim eğitim videolarından bunu hatırlıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

koray09

Öğrenci (Grafik) / Aydın

Alt 04-06-2013 #6
dekupe işleminde daha başarılı sonuç alabilirsin. Photoshop kullanıyorsan kesim işlemlerinde refine edge ayarlarında smart radius ve decontaminate colors seçeneklerini mutlaka kullanmalısın diye düşünüyorum

Nesneyi çekim yaptığında etrafta bulunan renkler nesne kenarlarında belirir. Bunları kaldırman gerekir. İzlediğim eğitim videolarından bunu hatırlıyorum.
bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.. Ürün Çekimi ve Dekupaj
Bu mesajdan alıntı yap
anoic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anoic(23)

Öğrenci (Grafik) / Bilecik

Alt 06-06-2013 #7
Bence arkaplanı değiştirmelisin , Rengi hoş değil (çikolatanın rengiyle uyuşmazlık var) , şuan çıkolatayı hava uçuyormuş gibi görüyorum ve Çikolatanın üzerine ışık düşmüş bunların dikkate alınmasında fayda var , Kolay gelsin Ürün Çekimi ve Dekupaj
Bu mesajdan alıntı yap
safari777 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

safari777

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2013 #8
ellerine sağlık çekiminde güzel decupende güzel bende fotoğraçılıkta öğrenciyim çok beyendim
Bu mesajdan alıntı yap
serayhsky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serayhsky

Grafiker / İzmir

Alt 10-02-2014 #9
dekupe başarılı, fotoğrafta sıkıntı var. ciddi parlamalar var. müdahale etmelisin sanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap