Ürün Fotoğrafı Çekmek İçin Sütüdyo YARDIM!

Fotoğrafçılık - Ürün Fotoğrafı Çekmek İçin Sütüdyo YARDIM! Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar, Ürün Çekimi yapabilmek için küçük bir sütüdyo Kurmam Lazım, Stüdyoda Kullanılacak tüm ekipmanlar nelerdir, Bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim, Elimde FujiFilm FINEPIX ...

bekmany isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bekmany

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,
Ürün Çekimi yapabilmek için küçük bir sütüdyo Kurmam Lazım,
Stüdyoda Kullanılacak tüm ekipmanlar nelerdir,
Bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim,
Elimde FujiFilm FINEPIX S4500 Fotoğraf makinası var başka da hiçbir
ekipmanım yok.
Çekilecek ürünler gıda maddeleri; paketleri ve ambalajları,cam kavanozlar, teneke kavanozlar vs.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

arasyas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arasyas(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba,

Still life fotoğrafçılık aslında çokta zor değildir. Materyal cansızdır ve istediğiniz gibi hareket ettirir istediğiniz yere taşır ve hiç vakit sorununuz olmaz. En önemli unsur doğru koşulları yaratmaktır. Kullanılan malzemeler genellikle aynıdır; paraflash seti (ürünün cinsine büyüklüğüne göre masa lambası bile olabilir), çekim çadırı (farklı boylarda ve şekillerde mevcuttur bazı durumlarda çekim masası daha iyi sonuçlar verir) paraflas ile uyumlu çalışabilecek bağlantı yapılabilecek bir fotoğraf makinası ve en önemlisi çekilecek materyalin malzemesine cinsine dokusuna uygun ışık şartlarını yaratabilecek tecrübe...

Bu konu hakkında video paylaşım sitelerinde still life diye arama yaparsan uygulamalı örnekleri bulabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
bersavas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bersavas

Grafiker / İstanbul

Ürün çekimi için Stüdyo İDİFO

Alt 02-05-2013 #3
Merhaba

FORUM KURALLARINI HEMEN OKUMALIYIM Kİ BU TARZ MESAJ YAZIP UYARI ALMAYAYIM.

.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 02-05-2013 #4
FORUM KURALLARINI HEMEN OKUMALIYIM Kİ BU TARZ MESAJ YAZIP UYARI ALMAYAYIM.
Forum kurallarını okuyunuz.

Eğer elinizdeki ekipmanı paylaşmak, stüdyonuzu bu tarz işler için kiralamak gibi düşünceleriniz var ise konuyu ilgili yere İş Arayan İlanlarına bırakınız.
Bu mesajdan alıntı yap