Ürün Katalogu

Diğerleri - Ürün Katalogu Sponsorlu Bağlantılar Elimde 368 sayfa PDF formatta ürün katalogu var. Bu katalogun ilk sayfasında "Index" mevcut. Firmadan gelen bu ürün katalogun başına, daha önceden hazırlanmış 18 sayfalık firma tanıtımını ekledim. ...

Ürün Katalogu
mettini isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mettini

Grafiker / Bursa

Ürün Katalogu

Alt 17-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Elimde 368 sayfa PDF formatta ürün katalogu var. Bu katalogun ilk sayfasında "Index" mevcut.

Firmadan gelen bu ürün katalogun başına, daha önceden hazırlanmış 18 sayfalık firma tanıtımını ekledim.

Sonuç olarak: 19. sayfanın aslında 1. sayfa. Yani Pdf katalogta sayfa sayısı olarak 1 girildiği zaman aslında 19. sayfaya gidilmesi gerekiyor. Bunu nasıl yapabilirim?
Ürün Katalogu

2. Soru: Katalogun Kapak sayfası tek diğer sayfaları Sağlı Sollu görünmesini Acrobat Reader'ın View sekmesinden ayarlayabiliyorum. Fakat bu ayarı kalıcı hale nasıl getirebilirim. Yani hangi pcde açılırsa bu ayarlarla açılsın.
Ürün Katalogu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 17-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Katalogu hangi proğramda yaptınız ?

InDesign ilk 18 sayfayı başka mastırda yapıp sayı yerine harf verebilisiniz geri kalan sayfalarıda başka mastıra bağlayıp 1 başlata başlata bilirsiniz

Acrobat X Pro ile sayfa sayısının düzenlemesini yapa bilirsiniz ( ilk 18 sayfaya sayı yerine harf verebilisiniz 19 sayfa da 1 den başlata bilirsiniz)
Bu mesajdan alıntı yap