ürün katalogu?

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - ürün katalogu? Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar çalışmanızda başarılar dılıyorum. su an çalıştığım bir toptancı şirketinde yaklaşık 30 sayfalık bir katolog hazırlamışler. daha doğrusu fiyat listesi ve resimler var içinde. ben daha güzel birşey ...

ürün katalogu?
nedenki34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nedenki34

Heykeltraş / Antalya

ürün katalogu?

Alt 05-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar çalışmanızda başarılar dılıyorum. su an çalıştığım bir toptancı şirketinde yaklaşık 30 sayfalık bir katolog hazırlamışler. daha doğrusu fiyat listesi ve resimler var içinde. ben daha güzel birşey hazırlamaya karar verdim. hangi programı kullanmalıyım? excel de hazırlanmış eski katalog. ben indesign mi kullansam veya daha rahat hangi programda hazırlayabılırm? şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

oreiro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
corel veya photoshopürün katalogu?
Bu mesajdan alıntı yap
tugrulguvenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugrulguvenc

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2011 #3
aynen corel ps ürün katalogu?
Bu mesajdan alıntı yap
nedenki34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nedenki34

Heykeltraş / Antalya

Alt 05-01-2011 #4
teşekkur ederim arkadaşlar sağolun
Bu mesajdan alıntı yap
mursel_balci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mursel_balci

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2011 #5
indesign, illustrator, photoshop, quark, corel draw, freehand çok farketmez hangisini daha iyi kullanıyorsanız o programda yapın ama photoshop desteği her halükarda lazım.
Bu mesajdan alıntı yap