ürün listesi

Php, Asp, Perl, Html - ürün listesi ...

ürün listesi
mustafaceylangs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustafaceylangs

Grafiker / İstanbul

ünlem

ürün listesi

Alt 17-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar umarım doğru yere açmışımdır konuyu

Depomuzdaki malzemelerin sayımını yapıp (bunlar masa, sandalye, koltuk, sandalye gibi) internetten görüp paylaşabileceğimiz bir sistem oluşturmak istiyorum da ve bu malzeme listelerini sonradan ekleyip kaldırmak düzenlemek istiyorum formlar şeklinde nasıl yapabilirim ? hazır şablonlar varmı bununla ilgili bana bir yol gösterebilirsen sevinirim kolay gelsin iyi çalışmalar.

Mustafa
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Freelens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Freelens

Grafiker / Yurtdışı

Alt 17-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bunun en kolay yolu, ucretlendirmektir. Yardim alarak altindan kalkacagin sorun degildir.

Bunun icin web programcisi (web tasarimcisi degil) kisi ve kurulusla gorusursen, onlar sizi yonlendirir.
Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
tasarimci62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarimci62

Webmaster / Tunceli

Alt 20-02-2012 #3
mustafaceylangs
bunun için hangi kodlama dilini soruyorsunuz tam olarak anlamış değilim.
Php tabanlı bir proje olarak düşünüyorsanız eğer bunu bir kategori oluşturmak olacaktır önceliğiniz.
Örnek : Masa - Sandalye - Koltuk
Kategorisi oluşturdunuzu varsayalım
bunun içerisine ise ürünlerinizi ekliyeceğiniz bir form oluşturursunuz ve hangi kategoride yayınlanmasını seçersiniz ürününüzü veritabanına kayıt edersiniz. böylece istediğiniz sistem oluşur.sosyal medyada paylaşmak için ise ürünlerinizin bağlantılarını resimlere atamak olucaktır hepsi bu kadar.
Umarım konuyu dogru anlamışımdır ürün listesi
Bu mesajdan alıntı yap