Ürün Tanıtım Dergisi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Ürün Tanıtım Dergisi ...

Ürün Tanıtım Dergisi
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Ürün Tanıtım Dergisi

Alt 09-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ed Consept uluslararası tasarımcılarla çalışan bir mobilya mağazası ve onlara yapılan dergi eki, ebatlar: A3 • kapaklar 170 gr mat kuşe üzerine parlak selefon • iç sayfalar 170 gr mat kuşe üzerine baskı olarak gerçekleşmiştir.

ön kapak

Ürün Tanıtım Dergisi

ön kapak arkası

Ürün Tanıtım Dergisi

Önsöz

Ürün Tanıtım Dergisi

Ürün Sayfası

Ürün Tanıtım Dergisi

Ve Arka Kapak

Ürün Tanıtım Dergisi

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A(48)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 09-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1. resimde koltuk zeminde kaybolmuş.
2. resimden birşey anlamadım zaten ufoya benziyor
3. önsöz sayfasıda işcilik yok normal siyah zemin ve yazı var
4. fotografı siyah zemine kabak gibi konulmuş sırıtıyor
5. ordada bir işcilik yok..
mobilya magazası ama hiçde mobilya magazasını cagrıstıran bişey yok..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 09-08-2007 #3
Kapakta koltuk havada duruyo gölgesi olsaydı keşke ve biraz daha yukarı çıkabilirdi. Ön kapak arkasında dairenin kendi alanı da çıkmış zeminin üstüne yani üç katman gözüküyo zemin/katman/veyuvarlak. Bu iş basıldı mı acaba? Basıldıysa kapaktaki logolar kesime gitmemiştir umarım çok yakın gibi. Önsözde de allt taraflarda satır boşluğu hatası var Onun dışında gayet güzel bir çalışma ellerine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 09-08-2007 #4
1. resimde koltuk zeminde kayblmuşş
2. resimden bişe anlamadım zaten ufoya benziyor
3. önsöz sayfasıda işcilik yok normal siyah zemin ve yazı var
4. fotografı siyah zemine kabak gibi konulmuş sırıtıyor
5. ordada bir işcilik yok..
mobilya magazası ama hiçde mobilya magazasını cagrıstıran bişey yok..
Aslında firmanın tam açıklamasını yapmıyorum özel tasarım mobilya özel tasarım lamba vs gibi ev eşyaları satan bi yer ama ağırlık mobilya üzerine yani
yorum için teşekkürler

Kapakta koltuk havada duruyo gölgesi olsaydı keşke ve biraz daha yukarı çıkabilirdi. Ön kapak arkasında dairenin kendi alanı da çıkmış zeminin üstüne yani üç katman gözüküyo zemin/katman/veyuvarlak. Bu iş basıldı mı acaba? Basıldıysa kapaktaki logolar kesime gitmemiştir umarım çok yakın gibi. Önsözde de allt taraflarda satır boşluğu hatası var Onun dışında gayet güzel bir çalışma ellerine sağlık...
iş basıldı hiç bi sorun yok satır kayması yoktu sanırım ben az önce burası için hazırlarken oldu gözümden kaçmış kapak arkasındaki aslında kare bir resim remin kendisininde fonu siyah genel olarak zeminde de siyah fon kullanmamın nedeni bu diğer resimlerin fonuda siyah ve decupeler resimleri bozabilecek düzeyde detaylı olduğu için... Bu firmaya yaklaşık 8 kapak çalışması yaptık ama o kadar sade istiyorlardı ki en şık haliyle yapabileceğimiz bu kaldı ve bunu beğendiler diğer çalışmalarıda arşivden bulup koyacağım...

NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
g5 dual isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g5 dual(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2007 #5
kapak sayfasında bir dengesizlik var gibi logolar ve sandalye biraz daha yukarıda olmalıymıs ed concept logosuda tasarımı itibariyle hep sağdan blok istiyor gibi....naçizane
saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2007 #6
concept konusunda g5 dual e katılıyorum. kapakta da sandelyeler ve logolar bütün dengeyi bozuyo.
Bu mesajdan alıntı yap
fourth_dimension isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fourth_dimension

Grafiker / Kocaeli

Alt 11-08-2007 #7
genel olarak çok şık olmuş (siyah işte her yerde gösteriyo kendini)
kapakta tek sorun koltuk biraz daha kırmızı olabilirdi bana soluk geldi ayrıca biraz da yukarda olsa fena olmazdı. önsöz sayfasındaki önsöz başlığının fontu daha narin bi font olabilirdi ayrıca tüm sayfalarda alt ve üstte bulunan çizgiler biraz daha ince olaymış keşke arkadaşım ama siyah olması bu kusurları ikinci plana atıyo benim gözümde. diğer güzel çalışmalarını da bekliyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap
grafik_adam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik_adam

Grafiker / Eskişehir

Alt 11-08-2007 #8
1.Siyah ile kırmızı güzel uyum sağlar ama burada koltuk gözükmüyor. Kırmızı olması biraz kurtarıyor.
2.Hayalleri çağrıştaran birşeye benzemiş küçük kalmış, boş alanın fazla olması objeyi göstermemektedir.
3-4-5. Sade normal bir çalışma. Ne kötü ne de iyi diyebilirim.
Genel olarak fena değil, daha iyisi olabilir. Kolay gelsin çalışmalarınızda.

(Şunu da söyliyeyim genel olarak herkese, şimdi bizler bu işleri yaparız elimizden geldiğince, dışarıdan birisi bu yapılan çalışmalarda eksiklikleri kolay kolay göremezler, onlara göre çok hoş gelebilir, ufak hataları anlıyamayabilir. Bizler burada incik cincik edip herşeyi bulabiliriz. Onun için fazla dert etmesin kimse. Tabii dert etmeyin diyincede işe fazla özenmeden salmak da olmaz. Elimizden geldiğince en iyisini yapmak hedefimiz olmalı..)
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-08-2007 #9
Güzel olmıŞ güzel Falla eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 13-08-2007 #10
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar burdaki kırmızı siyah renk degesi web ayarlarından ötürü %5 ile 8 arasında bi oynama söz konusudur siyah ve kırmızı tonları %100 olarak verilmiştir. zaten üzerinde parlak selefon uygulaması olduğu için kapak sade olmasına rağmen kırmızı koltuk bağırıyo Ürün Tanıtım Dergisi

NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dergi, dergisi, gulol, katalog, koca kafalar, kurtlar vadisi, kurtlar vadisi pusu, majestic, nazmiye gulol, sponsor, tanitim dergisi, tanıtım, ürün