Urun tanitim katalogu yaptirilacaktir - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Urun tanitim katalogu yaptirilacaktir - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Urun tanitim katalogu yaptirilacaktir Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Web sitemize koymak uzere PDF urun katalogu hazirlayacak arkadaslar ...

eozkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eozkan

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 08-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Urun tanitim katalogu yaptirilacaktir

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Web sitemize koymak uzere PDF urun katalogu hazirlayacak arkadaslar araniyor. Mermer ve civi sitesi ile ilgili... mermer icin tasarim onemli olacaktir. civide ise teknik cizim gerekli olacaktir (su an sitemizde olan resimler de kullanilabilir) Ilgilenen arkadaslar bana burdan ozel mesaj atsin lutfen daha sonra e-mail adresimi kendilerine bildirecegim.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Urun tanitim katalogu yaptirilacaktir - Türkiye GeneliUrun tanitim katalogu yaptirilacaktir - Türkiye GeneliUrun tanitim katalogu yaptirilacaktir - Türkiye GeneliUrun tanitim katalogu yaptirilacaktir - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kmsonmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kmsonmez

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 10-11-2012 #3
Sayın yönetici
Yaklasık 25 yıllık reklam sektöründe sanat yönetmenligi yapan akademi mezunu bir sanatcıyım. Müsterilerimin arasında mermer firmalarıda oldu bu nedenle işinizi yapabilirim ve istediginiz formatta teslim edebilirim. bana 532 324 27 01 den ulasabilirsiniz

ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-11-2012 #4
mail gönderilmiştir.
garipbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

garipbiri(57)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2012 #5
msn: *********
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul