Üsküp Spor Birinci Halı Saha Turnuvası Afiş Çalışmam.

Deneme Çalışmalar - Üsküp Spor Birinci Halı Saha Turnuvası Afiş Çalışmam. Sponsorlu Bağlantılar Bu çalışmayı yine kendimi geliştirmek için yaptım. üsküp belediyesinin yaptığı turnuva hakkında bilgi veren bir afiş bu konudada yorumu olan yazsın.eksiklerim ve hatalarım varsa yazarsanız sevinirim...

gorkemyavuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gorkemyavuz

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Grafik) / Kırklareli

Dosya16

Alt 26-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu çalışmayı yine kendimi geliştirmek için yaptım. Üsküp Spor Birinci Halı Saha Turnuvası Afiş Çalışmam. üsküp belediyesinin yaptığı turnuva hakkında bilgi veren bir afiş bu konudada yorumu olan yazsın.eksiklerim ve hatalarım varsa yazarsanız sevinirim Üsküp Spor Birinci Halı Saha Turnuvası Afiş Çalışmam.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 27-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ödülleri yazarken bir tane sıfır eksik yazmış olduğuna inanmak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 27-06-2011 #3
Kenarlarda biraz boşluk payı kalsaymış.
Özellikle üst kısımdaki yazı için.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
alpeyir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpeyir

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 27-06-2011 #4
Merhaba,
Kenar boşlukları fazla olabilir
Background'da resim kullanmak, afişi her zaman daha karizmatik gösterir Üsküp Spor Birinci Halı Saha Turnuvası Afiş Çalışmam. Üzerine de siyah opacity'li bi rectangle atıp üzerine beyaz yazarsan daha hoş olacağını düşünüyorum,
İyi Çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
gorkemyavuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gorkemyavuz

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Grafik) / Kırklareli

Alt 27-06-2011 #5
öncelikle tek tek yorumlara cevap yaziyim. arixira arkadaşım ödüller doğrudur Üsküp Spor Birinci Halı Saha Turnuvası Afiş Çalışmam. yazım hatası yaptın diyorsan bilmiyorum ama ödül 1. ye 200 tl çünkü bu bir köyde yapılan futbol turnuvası Üsküp Spor Birinci Halı Saha Turnuvası Afiş Çalışmam. katılım az olur.

grafikçe_ arkadaşım dediğin doğru sanırım anca ilk başta boyutu küçük başladım sonra yer yetmedi onun bozmakta istemedim çünkü bunu kendimi geliştirmek için yaptım ve fazla zaman harcamayım araçları kullanmak istedim.

alpeyir arkadaşım dediğin kelimelerin %20 sinin anlamadım Üsküp Spor Birinci Halı Saha Turnuvası Afiş Çalışmam. daha yeniyim k.b ama anlattıkların doğru birşeydir diye umuyorum. yorumlarınız için sağolun.
Bu mesajdan alıntı yap