Üst Düzey Grafiker Aramaktayız - Ankara

İş Veren İlanları - Üst Düzey Grafiker Aramaktayız - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Üst Düzey Grafiker Aramaktayız Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: Selamlar, Arkadaşlar ben ...

volkangultekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkangultekin

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Üst Düzey Grafiker Aramaktayız

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Selamlar,

Arkadaşlar ben bir İnsan Kaynakları danışmanlık firmasında görev yapmaktayım. Ankara'da 100'e yakın firmaya hizmet vermekteyiz. Firmalarımızdan bir tanesi büyük ölçekli işler yapan, alanında Türkiye'nin en çok iş yapan sitelerinden birine sahip, vizyon ve kaliteli bir çalışma ortamı bulunan bir reklam ajansı.

Bu firmamıza üst düzey ve deneyimli grafiker iş arkadaşları aramaktayız. Maaş beklentisi çok önemli değil, yeter ki aranılan niteliklere uygun bir aday bulabilelim. Bay/bayan farketmiyor.

Bu konuyla ilgilenen arkadaşlar lütfen portfolyo ve cv'lerini aşağıdaki e-posta adresine yönlendirebilirler. Lütfen bize mailinizde grafikerler.net'ten ulaştığınızı da belirtiniz.

İyi günler dilerim.

E-posta:

Telefon: 0553 417 56 61
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Üst Düzey Grafiker Aramaktayız - AnkaraÜst Düzey Grafiker Aramaktayız - AnkaraÜst Düzey Grafiker Aramaktayız - AnkaraÜst Düzey Grafiker Aramaktayız - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
volkangultekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkangultekin

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-03-2013 #3
Bu firmamızın swot analizini tamamladık, profesyonel insan kaynakları desteğimiz son aşamasında. Ancak üst düzey grafiker arayışımız devam etmektedir. Lütfen e-posta ile iş arayan arkadaşlarımız bana başvursunlar.
Bu mesajdan alıntı yap