Üst Düzey Wordpress Tasarım Yapabilecek Arkadaşlar. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Üst Düzey Wordpress Tasarım Yapabilecek Arkadaşlar. - Türkiye Geneli ...

cuneytrizacelik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cuneytrizacelik(25)

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 26-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Üst Düzey Wordpress Tasarım Yapabilecek Arkadaşlar.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba.

Hazırladığım PSD dosyasını istediğim jquery eklentileriyle birlikte Wordpress tasarımına çevirebilecek arkadaşlar arıyorum.

Kaliteli bir proje için yardımcı olabilecek arkadaşlar eposta adresine yapabileceklerini gösterecekleri kendilerini tanıtan bir yazı göndersinler. Özellikle de görsel iletişim tasarımcılarının bana ulaşması ilk tercihim olacaktır.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Üst Düzey Wordpress Tasarım Yapabilecek Arkadaşlar. - Türkiye GeneliÜst Düzey Wordpress Tasarım Yapabilecek Arkadaşlar. - Türkiye GeneliÜst Düzey Wordpress Tasarım Yapabilecek Arkadaşlar. - Türkiye GeneliÜst Düzey Wordpress Tasarım Yapabilecek Arkadaşlar. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

cuneytrizacelik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cuneytrizacelik(25)

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 28-11-2011 #3
Bir ekleme yapıyım. İsteğe bağlı olarak ben tasarımı html ile kodlarım. İşi yapacak kişi wordpress tasarımına dönüştürür. Güzel bir proje olacak ve işi alacak kişi/şirket yönünden artısı büyük olacak.
chrisersan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chrisersan

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 01-12-2011 #4
********* görüşebilirmiyiz?