utopolis afiş (:

Dünyadan Afiş Örnekleri - utopolis afiş (: Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar çok güldürdü bu afiş beni mavi kısımda int. adresi olduğu için sansürledim.. çok meşhurdur titanic duruşu :giggle:...

utopolis afiş (:
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

utopolis afiş (:

Alt 20-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar çok güldürdü bu afiş beni utopolis afiş (: mavi kısımda int. adresi olduğu için sansürledim..
çok meşhurdur titanic duruşu :giggle:

utopolis afiş (:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
10 numara ifade gelmiş çalışmaya...Geçenlerde vapurda, martılara gevrek atan elemanlar geldi aklıma.. benzer duruma az kalmıştı:P Sansür kısmı neden?
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #3
Heeh..Tam benlik ben böyle bir romantiklik yapmaya kalksam direk olacak olan budurutopolis afiş (:
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #4
10 numara ifade gelmiş çalışmaya...Geçenlerde vapurda, martılara gevrek atan elemanlar geldi aklıma.. benzer duruma az kalmıştı:P Sansür kısmı neden?
utopolis afiş (: benimde aklıma böyle fikirler geldi görünce :giggle:
sansürde de çok büyük olarak int adresi kullanılmış. Belki sorun teşkil eder diye düşünmüştüm :S

Heeh..Tam benlik ben böyle bir romantiklik yapmaya kalksam direk olacak olan budurutopolis afiş (:
Aynen :giggle:
Bu mesajdan alıntı yap