Uv flatbed baskı makınası olanlardan fiyat teklifi - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Uv flatbed baskı makınası olanlardan fiyat teklifi - Türkiye Geneli ...

ugur34maris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugur34maris

Baskıcı / İstanbul

Alt 27-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uv flatbed baskı makınası olanlardan fiyat teklifi

Marka / Model:

Ürün ile ilgili açıklama: Arkadaşlar ,

2.el UV FLATBED baskı makinası arıyorum. Satmak isteyen satmayıdüşünen lütfen benimle irtibata geçsin.

Aradığım özellikler minimum A2 büyüklüğünde olacak. Maximum büyüklük sorun değil. Fiyat uygun olsun yeter.

Lütfen ürününüzün fotoğraf veya videosu varsa göndermeyi unutmayın.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Uv flatbed baskı makınası olanlardan fiyat teklifi - Türkiye GeneliUv flatbed baskı makınası olanlardan fiyat teklifi - Türkiye GeneliUv flatbed baskı makınası olanlardan fiyat teklifi - Türkiye GeneliUv flatbed baskı makınası olanlardan fiyat teklifi - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..