Üye Mesajını Değerlendirirken "DİKKAT" Etmemiz Gerekenler.

Forum Kullanımı - Üye Mesajını Değerlendirirken "DİKKAT" Etmemiz Gerekenler. ...

lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ay ayy forumun demirbaşıda kesilirmiş Üye Mesajını Değerlendirirken "DİKKAT" Etmemiz Gerekenler.

Önemli bir konu bende dikkat ediyorum artık TeşekkrülerÜye Mesajını Değerlendirirken "DİKKAT" Etmemiz Gerekenler.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 19-06-2009 #3
Bu dikkat edilecek bir husus değildir şahsi fikrim. Zaten dikkat edilmesi gerekn bir konu olsaydı Sayın adminler bu konuda hassas davranırlardı. İşte devreye özel üyelik sistemi giriyor.
Tabi kimin olduğunu bilsek daha iyi bazen ne yazıkki sırf kişisel sebeblerden ötürü bile verilebiliniyor.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-06-2009 #4
Sevgili irm.art bu konuda haklı... Söylenebilecekleri kendisi güzel ifade ettiği için teşekkür ederim...

Zaten bu konu özel üye grubunda olanların TP veren kişiler ister yazsın ister yazmasın görebildikleri bir özelliktir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap