Uygun fiyat ve kalite garantisi veriyoruz! - Dünya Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Uygun fiyat ve kalite garantisi veriyoruz! - Dünya Geneli ...

nidaproduction isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nidaproduction

Grafiker / İstanbul

Alt 10-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uygun fiyat ve kalite garantisi veriyoruz!

Program/Seviye: photoshop/ileri derece
illustrator/orta derece
after effects/ileri derece
3ds Max/orta derece
cinema 4d/ileri derece
pftrack/orta derece
real flow/orta derece
fl studio/ileri derece
cubase/orta derece

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Nida Production sektörünün genç isimlerindendir. Bilgisayar tabanlı görsel efektler ve soundtrack üretmek amacıyla kurulan NİDA PRODUCTİON bugün ; reklam ve tanıtım filmleri çekilmesi, montaj, 3D ve 2D animasyon, motion graphic, matte painting, dijital görsel efekt, ses efektleri, soundtrack, katalog/broşür/dergi tasarımları, kurumsal kimlik tasarımı, 3D görselleştirme, endüstriyel tasarım ve mimari görselleştirme hizmetleri vermektedir.

Kullandığımız Programlar ;
photoshop
illustrator
after effects
3ds Max
cinema 4d
pftrack
real flow
fl studio
cubase

Grafik ekip işidir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Uygun fiyat ve kalite garantisi veriyoruz! - Dünya Geneli - Uygun fiyat ve kalite garantisi veriyoruz! - Dünya Geneli ya da Uygun fiyat ve kalite garantisi veriyoruz! - Dünya Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Uygun fiyat ve kalite garantisi veriyoruz! - Dünya Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Uygun fiyat ve kalite garantisi veriyoruz! - Dünya Geneli | Uygun fiyat ve kalite garantisi veriyoruz! - Dünya Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

nidaproduction isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nidaproduction

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2011 #3
ilanımız günceldir