Uygun fiyata web tasarım

Sonuçlanan İlanlar - Uygun fiyata web tasarım ...

Uygun fiyata web tasarım
yolcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yolcuu

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Uygun fiyata web tasarım

Alt 19-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web siteleriniz uygun fiyata yapılır. Asp+Flash+Css

Dergi, Gazete, Katalog ve kurumsal kimlik çalışmalarınız itina ile yapılır.

Web tasarım ve grafik tasarım için kullandığım proğramlar ;
Freehand
Quark
Adobe InDesign
Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Adobe Dreamweaver
Adobe Flash
Adobe Fireworks
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Uygun fiyata web tasarım veya Uygun fiyata web tasarımsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

cyberworld isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cyberworld

Hiç Biri / Muğla

web tasarım

Alt 08-12-2010 #3
Merhaba
biz bir ajansız,şu sıra yaklaşık 6 ay sürecek ve devamında 2 proje ile desteklenecek bir çalışmaya başladık.İçerisinde bizimle çalışan restaurant,otel,türk el sanatları ve tedarikçi firmaların bulunacağı bir yayın hazırlıyoruz..Konuyla ilgili 3 adet siteye ihtiyacımız var eğer şartlar uygun olur ve istediğimiz çalışmayı yaparsanız sırayla yaptırmayı düşünüyoruz..
ilk istediğimiz site Arka fon siyah ve gri olacak..
ana sayfada 6 otel 6 rest 2 tedarikçi 2 adet de Türk el sanatlarının yayınlanabileceği yer olacak..
Linkler; ana sayfa-hakkımızda-yayınlarımız-harita-oteller-rest-elsanatları-tedarikçiler-iletişim-(aklıma gelenler bunlar )
sayfanın bir tarafında banner alanları diğer tarafına haftanın restaurantı haftanın oteli ve altta bir adet sayfayla beraber hareket eden banner yeri istiyorum(burada ben bir haber programı linki vereceğim)Siteye bizimle çalışanların bilgilerini gireceğim için kontrol panelini bizim yönetmemiz lazım..Mutlaka RSS.MSN ve SEO bulunmalı

daha önce 2 firma ile çalışmaya çalıştım birisi istediklerimi yapmadı ve domainimi kendi üzerine aldı onu çözmeye çalışıyorum..Diğeri ise işletmesini kapadı bulamıyorum.))
Ve ben malesef ikisine de başlamadan iş avansı vermiştim.dolayısı ile çalışmamızın uzun süreli olacağını umduğum için bana öncelikle sadece ana sayfa tasarımını yapın göreyim.Akabinde hemen avansınızı çıkarayım.iş bitiminde de paranızı ödeyeyim ödemede herhangi bir sıkıntı yaşarsanız web sayfasının teslimatını yapmazsınız..
Bize bir çok kere web sayfası tasarımı için yapıyormusunuz sorusu geldi ama böyle bir hizmetimiz yok..Eğer sizden memnun kalır ve müşterilerimize de mahçup olmaz isek uygun fiyatlarla çalışabiliriz..Bu konudaki ve bizimle ilgili olan fiyat teklifinizi iletirseniz sevinirim..Birde bizim için çalışmanın yılbaşına yetişmesi önemli..
Erkan TUNCEL *********
jofeng isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jofeng

Webmaster / Gaziantep

Alt 09-12-2010 #4
ban aulaşabilirmisin ********* *********
KoleRap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KoleRap

Yrd. Grafiker / Manisa

Alt 08-01-2011 #5
arkadaşlar merhaba kız arkadaşımın ödevi için fireworkste yapılmş basit bir site lazım yardımcı olurmusunuz?
hulyaimer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hulyaimer

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-01-2011 #6
Web sitem için belirli aralıklarda banner çalışmaları yaptırmak istiyorum. İletişim adresinizi belirtmemişsiniz, yazarsanız iletişim kurabiliriz.
doktorenkin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doktorenkin

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2011 #7
merhabalar 2 adet web sitesi ihtiyacımız var bu konuda bize yardımcı olacak anlaşabileceğimiz işine özen gösteren ve verdiği szöde duran bir arkadaş arıyoruz ilgilenirseniz ********* adresinden iletişime geçebilirsiniz
hondatt1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hondatt1

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-01-2011 #8
merhaba ben dekoratif ayna işiyle uğraşıyorum ve resimlerim photoshopta hazırlandı site taslağım hazır sadece resimler yerleştirilip gerekli düzeltmeler yapılacaktır. bu konuda yardımcı olurmusunuz.
j-cologne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

j-cologne

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-01-2011 #9
selam,
fiyat ve yaptığınız sitelerden örnekler yollarsanız sevinirim;

Murat
dsertac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dsertac

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-01-2011 #10
bize acil web tasarımıda yapabilecek grafiker arkadaşlarda arıyoruz acilen bize ********* veya ********* numaralı telefondan ulaşabilirsin BORDO grafik tasarım...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları