Uygun fiyatla, bire bir İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviri

Sonuçlanan İlanlar - Uygun fiyatla, bire bir İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviri ...

martiler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

martiler

Hiç Biri / İstanbul

Dosya24

Alt 08-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şu anda Alternatif Yayıncılıkta freelance olarak yazılı çeviri görevime devam ediyorum. Ayrıca kayıtlı olduğum bürolar:

AİM Danışmanlık, Arel Tercüme, Güven Çeviri Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Ltd.Şti, Atak Tercüme &Teknoloji &Yayıncılık, Dijital Tercüme, Expert Tercüme, Hedef Tercüme ve Büro hizmetleri, Irmak Tercüme, İsis Tercüme, Master Çeviri, Prestij Çeviri, Renas Translation Services, Şahin Tercüme, Yamaç Tercüme ve Zulloch Ltd. Uzmanlık alanım, İktisat mezunu olduğum için ekonomi ve finans. Çeviri işine başladığımdan beri, sürekli olarak teknik tercüme yapıyorum. İngilizce-Türkçe ve Türkçe- İngilizce tüm çevirilerinizi yapabilirim.

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..