Uygun Fiyatlara, Yaratıcı ve Titiz Grafik İşleri Yapıyorum - Ankara

Freelancer İş Arayanlar - Uygun Fiyatlara, Yaratıcı ve Titiz Grafik İşleri Yapıyorum - Ankara ...

topaloglucansu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

topaloglucansu

Grafiker / Ankara

Alt 06-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uygun Fiyatlara, Yaratıcı ve Titiz Grafik İşleri Yapıyorum

Program/Seviye: Photoshop, Illustration, Indesign, Dreamweaver: İleri Düzey

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: www.cansutopaloglu.com

İşle ilgili açıklama: İşimi severek yapıyorum, oldukça çalışkanım ve yaratıcılığımdan ödün vermem. Verilen işleri titizlikle ve zamanında teslim edebileceğime inanarak her türlü grafik&web tasarım işinizi uygun fiyatlarla halletmeye hazırım.
Özgeçmiş bilgilerime ve portfolyoma www.cansutopaloglu.com'dan erişebilirsiniz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlara, Yaratıcı ve Titiz Grafik İşleri Yapıyorum - AnkaraUygun Fiyatlara, Yaratıcı ve Titiz Grafik İşleri Yapıyorum - AnkaraUygun Fiyatlara, Yaratıcı ve Titiz Grafik İşleri Yapıyorum - AnkaraUygun Fiyatlara, Yaratıcı ve Titiz Grafik İşleri Yapıyorum - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
topaloglucansu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

topaloglucansu

Grafiker / Ankara

Her türlü işleriniz vaktinde elinizde! - Ankara

Alt 11-01-2014 #3
Her türlü işleriniz vaktinde elinizde!

Program/Seviye: Photoshop, Illustrator, Indesign, Dreamweaver: Ileri seviye
Flash: Orta seviye

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: www.cansutopaloglu.com

İşle ilgili açıklama: Mesleğine aşık bir grafiker olarak ihtiyacınız olan tüm grafik işlerini disiplin, saygı, anlayış çerçevesinde hevesle yapmaya hazırım. Çalışmalarım (Fotoğraf, illustrasyon, kurumsal kimlik tasarımı, dergi vb.) kendi hazırlamış olduğum websitemde mevcuttur.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
tanerrraktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tanerrraktas

Eğitimci / Ankara

Alt 03-06-2016 #4
Ankara freelance çalışcak arkadaş arıyoruz eğitim kurumu işleri 05425518040 taner aktaş wordpres biliyor musunuz tasarımlar yapılacak kurumsal afiş logo vb
Bu mesajdan alıntı yap