Uygun Fiyatlarla Web Tasarım Hizmeti.

Sonuçlanan İlanlar - Uygun Fiyatlarla Web Tasarım Hizmeti. Sponsorlu Bağlantılar * Şehir: Karabük * Program/Seviye: Php (Çok İyi) & Asp (Çok İyi) & Adobe Dreamweaver (Çok İyi) & Adobe Flash Professional (Çok İyi) & Adobe Photoshop (Çok İyi) ...

AnaxagoraS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AnaxagoraS

Webmaster / Karabük

Alt 27-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

* Program/Seviye: Php (Çok İyi) & Asp (Çok İyi) & Adobe Dreamweaver (Çok İyi) & Adobe Flash Professional (Çok İyi) & Adobe Photoshop (Çok İyi) & Adobe Illustrator (Çok İyi)
* İş deneyimi ve içeriği: Özel Bir Şirkette Bilgi İşlem Sorumluluğu
* Örnek çalışmalarınız/Referans görseller: Referanslarımı Lütfen Pm İle İsteyin.
* Açıklama: 1996 Yılından Bugün Bilgisayar dünyasının içerisindeyim her tülü web sitesi çalışmasını yapabilirim. Grafik tasarım ile pek ilgilenmiyorum. Ama aldığım web sitelerine dair grafikleri hazırlıyorum.
* İletişim bilgileriniz: ********* (Msn olarakta kullanıyorum fakat ilk etapta mail atarsanız sevinirim.)

Fiyatlandırma yapılacak çalışmaya göre değişkenlik göstermektedir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Uygun Fiyatlarla Web Tasarım Hizmeti. veya Uygun Fiyatlarla Web Tasarım Hizmeti.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

AnaxagoraS

Webmaster / Karabük

Alt 25-10-2010 #3
Konu günceldir.
Çalışmalarımdan bir tanesinin demosu buyrun arkadaşlar sitenin arka planını istediğiniz renge ayarlama imkanınız var.

AnaxagoraS

Webmaster / Karabük

Alt 31-10-2010 #4
İlanım günceldir.
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #5
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.