Uygunsuz Davranış

Forum Kullanımı - Uygunsuz Davranış Sponsorlu Bağlantılar Benim Tecrübe Puanımın Yanındaki Renk Kırmızı Olmuştu Sordum Uygunsuz Davranışta Bulunmuşum Nasıl Davrandığımı Bilmiyorum Yani Ne Suç İşlemişim Bilgim Yok Bu Bana Biraz Yargısız İnfaz Gibi Geldi Suçumuzu ...

Uygunsuz Davranış
1965seyfo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1965seyfo

Fotoğrafçı / İstanbul

Uygunsuz Davranış

Alt 05-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Benim Tecrübe Puanımın Yanındaki Renk Kırmızı Olmuştu Sordum Uygunsuz Davranışta Bulunmuşum Nasıl Davrandığımı Bilmiyorum Yani Ne Suç İşlemişim Bilgim Yok Bu Bana Biraz Yargısız İnfaz Gibi Geldi Suçumuzu Öğrenelim'de Bidaha Yapmıyalım Dimi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

byezman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byezman

Grafiker / Yurtdışı

Alt 05-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ne oldu arkadsim
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-03-2011 #3
Benim Tecrübe Puanımın Yanındaki Renk Kırmızı Olmuştu Sordum Uygunsuz Davranışta Bulunmuşum Nasıl Davrandığımı Bilmiyorum Yani Ne Suç İşlemişim Bilgim Yok Bu Bana Biraz Yargısız İnfaz Gibi Geldi Suçumuzu Öğrenelim'de Bidaha Yapmıyalım Dimi
O kırmızı ya da yeşil renkler sadece uygunsuz davranışlarda olmaz. Bir üye sizin bir paylaşımınızı ya da mesajınızı beğenmezse yine aynı şekilde size - de verebilir + da. İşte bu aldığınız + ya da - ler sizin renk değiştirmenize sbep olur.

Bu dereceler kişiliğiniz ile ilgili olmayıp paylaşımınız ile ilgilidir.

Mesela ben şu anda sizin yanlış bölümde konu açmanızı hiç sevmedim. Hatta çok da kızdım... Fakat size hiç bir şekilde TP vermedim. Ama böyle yapmaya devam ederseniz sanırım siz hiç bir zaman yeşeremeyecek sürekli kızaracaksınız. Ama unutmayınız ki kadayıfın altınıda kızartmak gereksede fazla kızaran kadayıf yanar. Uygunsuz Davranış

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ugRcnbks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugRcnbks

Eğitimci / Yalova

Alt 06-03-2011 #4
bakiyim benimki ne renkmiş
Bu mesajdan alıntı yap
1965seyfo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1965seyfo

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 06-03-2011 #5
Yani yukarıdaki yorumlara bak biri nooldu arkadaşım / biri bakiyim benimki ne renkmiş

bunlarmı olumlu davranış

O kırmızı ya da yeşil renkler sadece uygunsuz davranışlarda olmaz. Bir üye sizin bir paylaşımınızı ya da mesajınızı beğenmezse yine aynı şekilde size - de verebilir + da. İşte bu aldığınız + ya da - ler sizin renk değiştirmenize sbep olur.

Bu dereceler kişiliğiniz ile ilgili olmayıp paylaşımınız ile ilgilidir.

Mesela ben şu anda sizin yanlış bölümde konu açmanızı hiç sevmedim. Hatta çok da kızdım... Fakat size hiç bir şekilde TP vermedim. Ama böyle yapmaya devam ederseniz sanırım siz hiç bir zaman yeşeremeyecek sürekli kızaracaksınız. Ama unutmayınız ki kadayıfın altınıda kızartmak gereksede fazla kızaran kadayıf yanar. Uygunsuz Davranış
Konuyu nereye açıcağımı bilmiyorum Bizahmet söylermisin
Bu mesajdan alıntı yap