uzaktan tasarım yapıyorum

Sonuçlanan İlanlar - uzaktan tasarım yapıyorum Sponsorlu Bağlantılar Şehir: Ankara Program/Seviye:Adobe İndesign , Adobe İllustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw İş deneyimi ve içeriği: 4 yıllık tasarım (1 yılı dizgi) deneyimim vardır. 1 yıl yayın evinde kitap ...

_design_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_design_

Grafiker / Ankara

Alt 09-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Program/Seviye:Adobe İndesign , Adobe İllustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw

İş deneyimi ve içeriği: 4 yıllık tasarım (1 yılı dizgi) deneyimim vardır. 1 yıl yayın evinde kitap dizgisi yaptım 2 yıl matbaa ve 1 yılda reklam ajansında çalıştım.

Açıklama: Özgün kaliteli ve alanına uygun kullanışlı işler yapmak öncelikli hedefimdir. İşimi iş olsun diye değil bu mesleği seçmeme sebep olan tasarım aşkı için yaparım. Beğeni denen şeyin göreceli olduğunu bildiğim için farklı düşünceleri önemser ve beni geliştirdiğine inanırım. Farklı alanlarda çalışmalarım olmuştur. Tümünde bu ilkelere göre çalıştım. Kurumsal kimlik çalışmaları, dergi ve kitap dizgisi, araç giydirme, afiş, brşür, el ilanı, etiket, tabela, branda, promosyon çalışması, banner ve arayüz tasarımı konularında kendime güveniyorum. Sizde bana güveniyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz:wink:

İletişim bilgisi: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-05-2010 #3
Çalışmalarınızdan örnekler görmeyi isterim. Forum içinde konunuza çalışmalarınızdan ekleyebilirsiniz.
_design_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_design_

Grafiker / Ankara

Alt 01-06-2010 #4
resim olarak mı ekleyeceğim
Gizli CV isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gizli CV

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-08-2010 #5
size mail gönderdik.
saygılarımızla.