Üzerinde en çok uğraştığım tasarımım. 3 saat sürdü. Yorumlarınızı bekliyorum.. :)

Deneme Çalışmalar - Üzerinde en çok uğraştığım tasarımım. 3 saat sürdü. Yorumlarınızı bekliyorum.. :) ...

Üzerinde en çok uğraştığım tasarımım. 3 saat sürdü. Yorumlarınızı bekliyorum.. :)
FouYeal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FouYeal

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Dosya19

Alt 16-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

http://i.imgur.com/tH1ut.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 16-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Gerçekten 3 saat mi sürdü ? Üzerinde en çok uğraştığım tasarımım. 3 saat sürdü. Yorumlarınızı bekliyorum.. :)

Bu işi seven sağlam bir grafiker yeri gelir günlerce bir tasarım üstünde düşünebilir, 3 saat az bir zamandır zaten ama bu çalışma için bir hayli fazla kaçmış Üzerinde en çok uğraştığım tasarımım. 3 saat sürdü. Yorumlarınızı bekliyorum.. :)
Bu mesajdan alıntı yap

FouYeal

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 16-08-2012 #3
Gerçekten 3 saat mi sürdü ? Üzerinde en çok uğraştığım tasarımım. 3 saat sürdü. Yorumlarınızı bekliyorum.. :)

Bu işi seven sağlam bir grafiker yeri gelir günlerce bir tasarım üstünde düşünebilir, 3 saat az bir zamandır zaten ama bu çalışma için bir hayli fazla kaçmış Üzerinde en çok uğraştığım tasarımım. 3 saat sürdü. Yorumlarınızı bekliyorum.. :)

uğraşmaktan kasıt zaman değil, emek anlamında uğraşmaktan kastettim. yoksa çoğu çalışmalar 2-3 saat civarında sürüyor. yaptığım takvimler 2-3 günümü alır. ayrıca laf geçirmeye çalışarak 3 saat buna çok kaçmış demek haddine değil. güzel mi kötü mü sen onu söyle söyleyemiyorsan sus. laubaliliye gerek yok.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-08-2012 #4
uğraşmaktan kasıt zaman değil, emek anlamında uğraşmaktan kastettim. yoksa çoğu çalışmalar 2-3 saat civarında sürüyor. yaptığım takvimler 2-3 günümü alır. ayrıca laf geçirmeye çalışarak 3 saat buna çok kaçmış demek haddine değil. güzel mi kötü mü sen onu söyle söyleyemiyorsan sus. laubaliliye gerek yok.
Yorumlar olumlu veya olumsuz gelebilir. Eğer paylaşımlarınıza olumlu olumsuz yanıt almayı kaldıramıyorsanız paylaşımda bulunmayınız. Had kısmını pek açmayın. Çünkü daha öğrencisiniz ve yolun çok başındasınız.

İlk önce karşılıklı saygı.
Bu mesajdan alıntı yap

FouYeal

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 16-08-2012 #5
Yorumlar olumlu veya olumsuz gelebilir. Eğer paylaşımlarınıza olumlu olumsuz yanıt almayı kaldıramıyorsanız paylaşımda bulunmayınız. Had kısmını pek açmayın. Çünkü daha öğrencisiniz ve yolun çok başındasınız.

İlk önce karşılıklı saygı.

istersen bana resim çok kötü olmuş rezalet! de ama aşağılayıcı sözler söyleme. had konusunun da yaşla alakası yok.
Bu mesajdan alıntı yap
alpzeynep isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpzeynep(28)

Grafiker / Ankara

Alt 16-08-2012 #6
üzerinde en çok uğraştığın tasarım bumudur yani?
Bu mesajdan alıntı yap
reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 16-08-2012 #7
Grafik tasarım herkesin hoşuna gidecek birşeyler yapmaya çalışmaktır. Grafik Tasarımcı ise herkesin yorumlarını kaldırabilecek kapasitede olmalıdır. 2. konu ise biri sizinle alay ediyorsa yapacağınız tasarımlarla cevap verinizki görenler size hak versin. Sözlü her cevabınız kişi yada kurumlar tarafından maddi - manevi sicilinize işlenerek sizin hakkınızda olumsuz düşünmenize yol açabileceğini unutmayınız. İş hayatına atıldığınızda bu konunun hassasiyetini daha iyi anlayacağınızı ümid ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-08-2012 #8
istersen bana resim çok kötü olmuş rezalet! de ama aşağılayıcı sözler söyleme. had konusunun da yaşla alakası yok.
Resim çizilir. Çizdiğin bir şey yok. Ve merak ettim ben aşağılayıcı ne söz etmişim?

Ve işin ilginç yanı Had konusu yaşla hiçbir zaman alakalı değildir. (Bu abi sözü, unutma)
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 16-08-2012 #9
bilmeyen insan 3 saat de uğraşır, 3 ay da, bilen insan ise yaptığınız çalışmayı 3 dakikada yapar... Arada kalkıp bir de kahve alır...

Psikolojinizi biliyorum. Anlıyorum. sizin için çok büyük birşey belki... Ancak burası çoğunlukla bu işi bilenlerin ve de bilmediğini kabul edip öğrenmek isteyenlerin bulunduğu bir yer.

En başta buraya bir iş koyuyorsanız, yaptığınız işi övebiliriz ya da aşağışayabiliriz. dikkat edin sizi değil işinizi övüyoruz veya aşşağılıyoruz. Keza biz bu tip bir iş için harcanan 3 saati aşşağılamazsak, Zaten sizin bir işinize yaramayız. Size faydalı olmayız.

bazı arkadaşlar aşşağılamaz da kötü olmuş der, olmamış der... Velhasıl işlerini paylaşan bir sanatçının yorumları kontrol etmek gibi bir lüksü yoktur.

Kaldıramıyorsanız, paylaşmayın... öğrenmeden uygulamaya çalışmayın... yoksa bu siteden alacağınız tek şey bu tip anlamsız nasihatler olur.

Kızıp gürleyeceğinize neden diye sorar ve cevap isterseniz, karlı çıkarsınız.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
salieris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salieris

Grafiker / İstanbul

Alt 16-08-2012 #10
şaka mı bu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları