Uzman Animasyon Geliştiricileri Alınacaktır!.. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Uzman Animasyon Geliştiricileri Alınacaktır!.. - Türkiye Geneli ...

DevilsTear79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DevilsTear79

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzman Animasyon Geliştiricileri Alınacaktır!..

Program/Seviye: After Effects, Flash, ActionScript, SilverLight, Anime Studio, ToonBoom programlarına hakim ve iyi seviyede kullanabilen PhotoShop, Illustrator, Fireworks, Freehand programlarına hakim, anime krakter kurgulama ve modelleme kabiliyetine sahip

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: GSF Grafik Tasarim/Görsel Iletisim ya da Egitim Fakültesi Resim/Grafik Ögretmenligi bölümlerinden mezun,
-Minimum 3 yil konusunda deneyimli,
-Projelerde Matematik ve Mantık kullanabilen, formülleri similasyona çevirebilen,
-Anime karakter kurgulama ve modelleme bilgisine sahip,
-İnteraktif çalışma mantığına uygun modelleme yapabilen,
-Güçlü bir portfolyoya sahip, (PDF portfolyo istenecektir)
-Çözüm odakli, iletisim ve sunum gücü yüksek,
-Sektörünü ve müsterilerin sektörlerini takip edebilecek,
-Sigara kullanmayan,

Taleplerimize uygun çalışanlarımıza oldukça cazip ücret politikamız mevcuttur!..

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Uzman Animasyon Geliştiricileri Alınacaktır!.. - Türkiye Geneli - Uzman Animasyon Geliştiricileri Alınacaktır!.. - Türkiye Geneli ya da Uzman Animasyon Geliştiricileri Alınacaktır!.. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Uzman Animasyon Geliştiricileri Alınacaktır!.. - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Uzman Animasyon Geliştiricileri Alınacaktır!.. - Türkiye Geneli | Uzman Animasyon Geliştiricileri Alınacaktır!.. - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..