Uzman Arayüz Tasarımcıları Aranıyor ACİL - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Uzman Arayüz Tasarımcıları Aranıyor ACİL - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Uzman Arayüz Tasarımcıları Aranıyor ACİL Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Sadece photoshop ve yardımcı programları bilmesi yeterli. Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: ...

passiona isimli Üye şimdilik offline konumundadır

passiona

Webmaster / İzmir

Alt 28-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzman Arayüz Tasarımcıları Aranıyor ACİL

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Sadece photoshop ve yardımcı programları bilmesi yeterli.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Freelance olarak elimde bulunan projelerin arayüz tasarımı yapılması gerekiyor. Kaç günde ve ne kadar fiyata yaparsınız bana detaylı mail atarsanız sevinirim. Yapacağınız tasarım kurumsal firmalara ait tasarımlar ve brief size mail olarak gönderilecektir. Kendine güvenen tasarımcılar lütfen bana ulaşsın.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Uzman Arayüz Tasarımcıları Aranıyor ACİL - Türkiye GeneliUzman Arayüz Tasarımcıları Aranıyor ACİL - Türkiye GeneliUzman Arayüz Tasarımcıları Aranıyor ACİL - Türkiye GeneliUzman Arayüz Tasarımcıları Aranıyor ACİL - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

passiona

Webmaster / İzmir

Alt 28-04-2014 #3
Dönüş yapan arkadaşlar lütfen portfolyolarınıda gönderirlerse sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap

passiona

Webmaster / İzmir

Alt 29-04-2014 #4
Arkadaşlar ben grafiker aramıyorum. Web Arayüz tasarımcısı arıyorum. İkisi arasındaki farkı bilmeyen varsa lütfen mail atmasın. Sizinde benimde zamanıma yazık.
Bu mesajdan alıntı yap
BeacHer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BeacHer

Webmaster / Eskişehir

Alt 30-04-2014 #5
Mail Gönderdim.
Bu mesajdan alıntı yap
Soner Baykall isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner Baykall

Fotoğrafçı / Sinop

Alt 01-05-2014 #6
Mail gönderildi